Piektdiena, 2018. gada 14. decembris

Gaisma, Auseklis

15. novembris (2011) 11:03

Jūrmalgeitas kukuļdevējs Hlevickis - mēra padomnieks (1)

LETA

Par Jūrmalas mēra Gata Trukšņa (LPP/LC) padomnieku veselības aprūpes organizācijas jautājumos kļuvis eksmērs, par kukuļdošanu Jūrmalgeitas laikā notiesātais Juris Hlevickis, informē "Dienas bizness".

Tagad Jūrmalas nodokļu maksātāji uztur divus eksmērus – Gata Trukšņa padomniekus, vēsta laikraksts, jo kukuļdošanā apsūdzētais Raimonds Munkevics ("Jūrmala - mūsu mājas") pilda mēra padomnieka pienākumus kultūras un sporta jautājumos.

Hlevickis ir labi iekārtojies, jo ir mēra padomnieks, kā arī valdes loceklis pašvaldības kapitālsabiedrībā "Veselības un sociālās aprūpes centrs-Sloka". Viņš ir arī Reitterapijas nodaļas vadītājs SIA "Sanare-Jaunķemeri" un diagnostikas bloka vadītājs un ārsts pašvaldības kapitālsabiedrībā Jūrmalas slimnīca. Hlevickis stāsta, ka alga pašvaldības amatos viņam esot neliela – 300 latu katrā.

Šobrīd Jūrmalā jācenšas visiem spēkiem medicīnas sistēmu sakārtot tā, lai visiem būtu pieejama ambulatorā palīdzība. Pašvaldībai tieši par pieejamību jārūpējas. Par Eiropas līdzekļiem iekārtosim stacionāru Slokā. Tagad arī Jūrmalas slimnīcā pieņem seši ģimenes ārsti, cilvēki jaunajai sistēmai ātri pielāgojas," tā Hlevickis, piebilstot, ka visi viņa amati ir savstarpēji saistīti un nav grūti tos savienot.
 

Pateicoties tieši eksmēram Hlevickim, 2004. gadā kūrortpilsētā ieradās līdz tam Jūrmalā nepazīstamais jelgavnieks Truksnis, norāda laikraksts. Vispirms viņš dažus mēnešus pabija pašvaldības kapitālsabiedrības "Jūrmalas siltums" valdē, bet tad kļuva par Hlevicka vadītās domes izpilddirektoru.
 

Truksnis uzskata, ka Hlevickis ir savas jomas profesionālis, kam nav tiesas aizlieguma ieņemt pašvaldībā amatus. Turklāt eksmērs esot paaugstinājis savu kvalifikāciju. "Drusku nežēlīgs ir viedoklis, ka Hlevickis nevar pašvaldībā strādāt, nedrīkst cilvēku vajāt visu mūžu. Savu sodu viņš ir izcietis. Pārmetumi neiet kristīgās ētikas rāmjos," dusmojas Jūrmalas mērs.

"Dienas Bizness"

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Vārds

2012-12-02 20:34:57

Ziņot

Varu tikai šausmināties par cilvēku nežēlību, nepazīstot cilvēku, neanalizejot notikumus apmētā ar mēsliem cienījamu cilvēku. Labāk pavērojiet, kā tagad dzīvo cilvēks kurš kukuli neņēma, ķāpēc viņš ir apklusis, varbūt saņēmis vēl labāku amatu. Mīļie cilvēki sākat analizēt savu rīcību, apdomajiet ko jūs darat?

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (11)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (1)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (1)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (2)

Latvijā svin Lieldienas (1)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (2)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (2) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (1)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (1) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv