Piektdiena, 2021. gada 22. janvāris

Austris

22. augusts (2014) 10:43

Iepazīšanās internetā: Kāpēc vīrieši pārtrauc tērzēt ar sievietēm? (5)

Vairāk nekā puse vīriešu pārtrauc sazināšanos ar pretējo dzimumu tiešsaistē, jo sievietēm trūkst saskarsmes prasmju.

Tiešsaistes iepazīšanās tīmekļa vietnes flirts.lv rīkotās aptaujas dalībnieki atzina, ka sievietes iesaistās sarunā nevērīgi, negribīgi un pavirši. Šī aptauja tāpat atklāja interešu atšķirības dažādās vecuma grupās. Gados vecākus vīriešus mazāk satrauc meiteņu interese par viņu finanšu stāvokli.
   
„Mēģinot uzsākt sarunu ar iepatikušos meiteni, viņa vien retos gadījumos izrādīs iniciatīvu un patiesu vēlmi iepazīties. Es cenšos rakstīt garas, ar veselīga humora devu papildinātas un detalizētas vēstules, taču sieviešu atbildes nekādi nerosina turpināt sarunu. Dažreiz es vēlos vien parunāties un dalīties ar domām, bet sievietes to nesaprot. Rodas sajūta, ka viņas pielaiko princeses lomu, bet man jāpaveic bruņinieka cienīgs varoņdarbs, lai vien rastu iespēju patērzēt”, teic viens no aptaujas dalībniekiem.

Katrs desmitais aptaujas dalībnieks atzīst, ka viņš pārtrauc sarunu ar sievieti tai brīdī, kad nojauš atšķirības mērķos un vaļaspriekos. Vecākiem vīriešiem kopīgas intereses šķiet vēl svarīgākas. Šī iemesla dēļ katrs ceturtais vīrietis vecumā virs 42 gadiem pārtrauc iepazīšanos ar sievieti. Šādu interešu nesaderību par svarīgu uzskata vien 6 procenti no respondentiem 18-24 gadu vecuma grupā.

„Dažreiz tu vienkārši jūti raksturu nesaderību. Šādos gadījumos es vienkārši atvados. Bet vairumā gadījumu sievietes ir tās, kas pārtrauc iepazīšanos mana neapskaužamā finanšu stāvokļa dēļ”, pauž cits dalībnieks.

Vidēji 8 procenti vīriešu pārtrauc tērzēt ar sievietēm, kas izrāda pārlieku interesi par viņu naudasmaka saturu. Šādu ziņkāri par gaužām nepieņemamu atzīst vīrieši 24-42 gadu vecuma grupā. Katrs septītais šajā grupā pārtrauc iepazīšanos ar sievieti tieši šī iemesla dēļ. Par šo vecuma grupu jaunāki un vecāki vīrieši ir daudz iecietīgāki pret šādu sievietes izrādīto ziņkāri: vien 4 procenti pārtrauc sazināšanos dēļ sievietes pārmērīgas intereses par naudas lietām.

„Meitenes un sievietes vēlas būt pamanītas un gūt uzmanības apliecinājumus. Viņas bieži vien pērk papildus pakalpojumus, lai celtu savu pamanāmību iepazīšanās vietnēs. Tai pat laikā viņas ir tās, kas nemēdz atbildēt uz vēstulēm. Parasti vīrieši cenšas iepazīties līdz brīdim, kamēr vien nezūd pēdējās cerības, bet sievietes pārtrauc saraksti jau iepazīšanās sākumā”, apgalvo Audrius Vrubliauskas, flirts.lv mārketingas nodaļas vadītājs.

Šāda meiteņu uzvedība, viņš skaidro, balstās uz viņu iedzimto empātiju un „sesto prātu”. „Viņas ātri izlemj, vai vēlas uzsākt attiecības ar konkrētu personu, un tik pat zibenīgi apsver šīs personas stiprās un vājās puses. Sievietes izdzēš lielāko daļu saņemto vēstuļu, ja konkrētie vīrieši neatbilst viņu prasībām vai ja šķiet, ka attiecību ar šo konkrēto vīrieti perspektīva nav ieguldāmo pūliņu jeb laika vērta”, piebilst A. Vrubliauskas.

Pētījumā, kas veltīts tiešsaistes iepazīšanās un sakaru nodibināšanas paradumiem, piedalījās 881 vīrietis. Šīs pētījums tika veikts 2014. gada jūlija vidū.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

hello

[email protected]

2020-01-10 13:34:56

Ziņot

Hello Dear, My name is Catherine Higgins, From United States of America, i will introduce myself better as soon as i receive your mail in my private. email([email protected])hop e to hear from you soon.Thanks

Arnis

2015-02-11 11:49:29

Ziņot

Man bija normālas/ labas sarunas.. Bija ko izvēlēties, bet bij tiešām princes, kuras nezinu kādu džeku ar baltu zirgu gaidīja. Lai nu kā caur flirtu iepazinos un, 2 gadi jau nodzīvoti, un gredzentiņš gaida īsto mirkli.. ;)

prunella

2014-09-21 14:39:21

Ziņot

kā tad. šādu saskarsmes prasmju man tiešām trūkst - pastāsti kā tu esi ģērbusies, pastāsti kā tu man glāsti draudziņu, vai tev patīk sarkanas mežģīnes vai latekss, vai tu varētu mani iepērt, vai tu pieksristu seksam trijatā utt..... šādas zeltā apbārstītas pērles man tiešam liek izbeigt saskarsmi, ar jebkuru vīriešu dzimtes čali inetā ;D ....

sieviete

2014-09-07 16:15:22

Ziņot

muļķības... es parasti atbildu lai būtu saruna, mēģinu pavērt savus apvāršņus - tēmas dažādas, bet kā smejies visas sarunas ar vīriešiem noved pie tikšanās un sex uzaicinājuma.... bet es gribēju tikai saturiski parunāties..... secinājums viens - vīrieši aptaujās melo.

Ziggy

2014-08-29 20:45:54

Ziņot

Great post with lots of imonatrpt stuff.

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (17)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv