Sestdiena, 2020. gada 29. februāris

Visi autora raksti

Otrdiena, 24. jūlijs (2012) 11:20

Rita un Agnese Lasmanes

Valdis Melderis: Ja tevi mīl, tu vari visu, tu esi supermens (435) 


Cik patīkami sarunāties ar cilvēku, kurš neslēpj ne savas labās, ne sliktās īpašības, neizliekas par „sarežģīto zvirbulēnu” un spēj diskutēt par viskutelīgākajiem jautājumiem. Valdis Melderis - ilggadējs Radio Skonto programmu direktors un ētera balss, savukārt tviterī Melderis pats sevi prezentē kā vīru, kura profesija ir Dialogu dizaineris un Notikumu vadītājs. Ko viņš domā par attiecībām un mīlestību?

Rita: Ko tu domā par rutīnu dzīvē, darbā un attiecībās?

Valdis: Visur vienmēr ir kāds nemainīgs lielums – kaut kāda stabila vērtība – kurai tu laiku pa laikam pievieno kaut ko jaunu. Tas ir kā ar bērnu, viens var atpakaļ neskatoties kaut kur aizklīst, jo zina, ka mamma nekur nepazudīs. Otrs visu laiku turas mammai svārku stērbelē, jo gadījies mammu pazaudēt. Ar darbu ir tāpat. Ja man ir tā nemainīgā un stabilā daļa, tad varu atļauties kuģot plašās jūrās un zināt, ka man vienmēr ir kur atgriezties. Es nupat piecus mēnešus biju paņēmis bezalgas atvaļinājumu radio un strādāju bankā par pasniedzēju. Es to varēju atļauties, jo zināju, ka ir tāda stabila vieta, kur strādāju jau deviņpadsmito gadu un varu tur atgriezties. Es domāju, ka īsti laimīgi ceļotāji un piedzīvojumu meklētāji ir tie, kas zina, kur atgriezties, nevis tādi, kas dodas plašajā pasaulē, nezinot, kur galvu noliks.

Agnese: Bet arī tādi ir un tāpat apgalvo, ka esot laimīgi.

V.: Droši vien! Bet iespējams, ka par to visu es šādi izrunājos tāpēc, ka man nav tādas drosmes atļauties.

R.: Kā tad ir ar rutīnu attiecībās? Lielākā daļa, kas nodzīvojuši attiecībās ilgāk par četriem gadiem, sāk žēloties par pieradumu.

V.: Esmu mēģinājis to kliedēt, bet agri vai vēlu nonācu turpat, kur biju. Tu, cilvēk, jau sevi nes līdzi! Cilvēki mēdz iedomāties, ka, nomainot otru personu, būs kaut kā citādi, nesaprotot, ka viņš sevi ir paņēmis līdzi un veido tādas pašas attiecības, kādas ir bijušas. Mēs uzskatām, ka, ja ir attiecības ar vienu cilvēku, tad ar vienu. Bet patiesībā esam attiecībās ar ļoti daudziem. Vismaz man, piemēram, ir attiecības ar ļoti daudziem. Man patīk ārkārtīgi daudz dažādi cilvēki, un daudzas ir sievietes. Katrā no viņām ir kaut kas cits, kas man patīk. Līdz ar to varu teikt, ka attiecībās ir tāpat kā ar darbu: ir stabilas partnerattiecības un ir jaunas attiecības, kas kompensē rutīnu. Tās ir jaunās enerģijas, ko es nepārtraukti saņemu. Manā darbā tas ir absolūti ideāls variants. Katrreiz pasākumā ir kāds, ar ko iepazīties, parunāt un uzzināt ko jaunu. Sociālie tīkli ir lieliska lieta – es tik daudz neparastu un interesantu cilvēku esmu saticis, par kuru eksistenci man nebija ne mazākās nojausmas. Man likās, ka visus lieliskos cilvēkus Latvijā jau pazīstu! Man pēdējie trīs četri gadi attiecību ziņā ir bijuši tik intensīvi kā nekad agrāk. Mēs ar sievu dzīvojam kopā jau divpadsmito gadu, rutīnai vajadzētu būt jau apogejā... bet tad mēs abi kopīgi sākam mācīties braukt ar močiem. Tas notika pirms četriem gadiem. Parādījās kas jauns, jaunas izjūtas.

R.: Bet, ja cilvēks strādā, piemēram, bankā, kur viņš komunicē tikai ar dažiem darba kolēģiem. Jaunu pazīšanos viņam nav. Tā kā darbs ir labi apmaksāts, viņš negrib šajā ziņā neko mainīt. Ko tādam cilvēkam darīt ar rutīnu, kurā neizbēgami grimst?

V.: Tas nu ir fakts – darbs gadu gadiem no deviņiem līdz pieciem ik darba dienu ir kaut kas pretdabīgs. Es nevarētu tā. Galu galā, cilvēkam taču ir jābūt tiesībām pēkšņi dienas vidū sagribēt divas stundas pasēdēt džakuzī un palasīt grāmatu. Vai doties pusdienās un izdzert nevis vienu glāzi vīna, bet vairākas un neatgriezties darbā. Tā es redzu dzīvi. (Pasmaida). Ar attiecībām ir tāpat. Protams, ir pienākumi, protams, ir lietas, ko otrs no tevis sagaida....Mēs ar sievu esam par to runājuši: ja kaut kas notiek, ja pazūd pats galvenais, kas mūs vieno, tad mēs noteikti par to runājam.

R.: Jums ir vienošanās?

V.: To tā varētu nosaukt, bet es pavisam neesmu drošs, ka to ir tik viegli izpildīt.

A.: Ļoti sakrīt ar manu attiecību filozofiju: nevis zvērēt mūžīgu uzticību, bet būs baigi forši, ja mums izdosies palikt kopā līdz mūža galam.

V.: Mēs vienmēr sevi mierinām ar domu, ka apņemsimies un noteikti izdarīsim. Arī es mēdzu nodomāt: nu ko tad es sāpināšu to otru, labāk noklusēšu, neteikšu, noslēpšu, gan jau tā būs labāk mums visiem.

R.: Tāpat kā ar solījumu pie altāra – mīlēt visu mūžu, kamēr nāve šķir?

V.: Tā jau ir mīlestības nāve, nevis fiziskā.

R.: Vai, cik skaisti! Un cik attaisnojoši!

V.: Tas nav skaisti, to sauc par racionalizāciju. Es atrodu sev pieņemamu atbildi, kas man ļauj sadzīvot ar sabiedrības uzspiestām normām.

R.: Bet sabiedrībai jau šīs normas ir vajadzīgas.

V.: Protams! Ja septiņdesmit procentu cilvēku nebūtu konformisti, tad valsts nevarētu pastāvēt. Es arī piederu pie šiem procentiem, kas dara visu kā liek, lai tikai būtu labi: lai attiecības būtu labas, lai nebūtu jāstrīdas.

R.: Runājot par racionalizāciju, ko tu domā par mīlestību?

V.: Mīlestība man bija milzīgs piedzīvojums, kuru es absolūti izbaudīju. Es biju pilnīgā sajūsmā un man bija vienalga - plīst vai lūzt. Es biju gatavs zaudēt visus draugus un sākt visu no nulles. Es to izdarīju, jo tas bija tā vērts. Un tādā brīdī tu skaidri apzinies, ka citādi vienkārši nav iespējams. Mani brīdināja, ka prātīgi tas nav, bet vienalga  - tas bija tā vērts. Un vēl par ko mani brīdināja un tā arī notika, mans organisms nomierinājās, it kā sakot: bija forši, bet es ilgi nevaru tā turēt, ej, vecīt, proties! Tā ir – mīlestība ar laiku nomierinās. Var par to runāt filozofiski, vai tā ir kaisle vai iekāre, vai iemīlēšanās. Es neesmu tāds speciālists, lai tādas lietas atdalītu.

A.: Tev izdevās mīlestību aizvest pie altāra?

V.: Altāris... zinu, no mana viedokļa tā bija formalitāte. Man bija tāda sajūta: ja tas padara prātu mierīgāku, ja kādam tas atrisina kādu problēmu, tad tam ir jāļaujas.

A.: Ir tā, ka vīriešiem laulības ir vienaldzīgas? Mierīgi var neprecēties. Labi, mīļā, ja tev to tik ļoti vajag.

V.: Nebūtu godīgi no manas puses teikt, ka es to izdarīju tikai tāpēc, ka mana sieva tā gribēja. Bija tāds gadījums: vajadzēja braukt uz slimnīcu un uzņemšanas nodaļā es visur viņai gāju līdzi, vai ginekologs, vai dzemdības, jo mēs esam kopā. Un tad vienā brīdī man prasa: - kas jūs būtu? Man “uzkārās kompis” - draugs, dzīvesbiedrs, partneris? Tā bija drausmīga sajūta. Man daudz vienkāršāk būtu bijis ar lepnumu pateikt: - es esmu vīrs, paej malā! Es varu izlikties ļoti neatkarīgs, bet tajā pašā laikā audzināšana un sabiedrības spiediens dara savu. Un tas ir jāatzīst.

A.: Vai tev patīk būt precētam?

V.: Ja vīrietim nav pastāvīgu attiecību, reproduktīvajā vecumā viņš kā nosiekalojies suns skraida apkārt un domā: varbūt šito, bet varbūt to, kā lai labāk izdara, kur tagad likties. Ja ir pastāvīgas attiecības, tas ļauj vīrietim saglabāt pašcieņu. Vai man patīk būt precētam? Šī ir tā bāzes vieta, no kuras startēt un meklēt piedzīvojumus.

R.: Daudzās intervijās ar tevi varam lasīt, ka esi vienīgais vīrietis ģimenē, jo tev ir trīs meitas. Vai tu saproti sievietes? Vai vīrietim vispār ir jāsaprot šīs būtnes?

V.: Pirmkārt, to nevar saprast, ja cilvēks pats sevi nesaprot, ja viņš nevar atbildēt uz jautājumu, kas viņš tāds ir un ko viņam vajag. Otrs, mēģināt pieņemt citu cilvēku, kāds viņš ir. Divpadsmit gadus trenējos “neņemt pierē” savu sievu, kad viņa dusmojas. Es zinu, ka tas pāries, zinu, ka vienreiz man būs taisnība, citreiz viņai. Katrreiz es viņas dusmošanos uzņemu ļoti jūtīgi. Ikreiz šķiet – nu, šis ir pavisam nopietni. Katrreiz sev atgādinu, ka zinu taču - dusmas nāk un iet. Galvenais ir nogaidīt un tad viss būs labi. Bet nē – vienmēr uzraujos. Vienu esmu sapratis – vīrieši no sievietēm atšķiras tikai fiziski, nekādā citā veidā. Galvenais ir apziņa no bērnības, ka viņus mīl. Ja šī sajūta ir, tu vari visu, tu esi supermens, tu esi neievainojams. Gan vīriešiem, gan sievietēm šajā ziņā nav nekādu atšķirību. Varbūt atšķiras veids, kā viņi to panāk. Bet, runājot par sievietēm, tas ir baiss pārbaudījums. Reizēm, kad ar sievu sastrīdamies, es kļūstu par absolūtu seksistu, reizēm gribu apgalvot, ka visas viņas ir vienādas. Tad tas pāriet. Un krūtis viņām smukākas.

A.: Vai mazajās meitenēs jau nojaušama sieviete? Ko nozīmē “princesošanās”?

V.: Mums ar abām jaunākajām meitām bija ļoti principiāla diskusija, vai princeses drīkst spēlēt futbolu? Sešgadīgā meita teica, ka nedrīkst, bet astoņgadīgā, ka drīkst. Varbūt otrādi, neatceros. Acīmredzot, tas bija identitātes jautājums. Viņas abas bija saģērbušās princešu kleitās, kad televīzija pārraidīja futbola čempionātu. Man ar tvitera palīdzību vajadzēja noskaidrot šo svarīgo jautājumu. Saņēmu bildes, kurās princese Diāna spēlē futbolu, tāpat arī vēl citas princeses. Par sievišķību runājot, kleitām jābūt noteikti. Bārbiju periods, par kuru es “besījos”, bet meitu krustmāte, kas piegādā visu to produkciju, teica, lai labāk izslimo bērnībā  kā masalas vai cūciņas un aizmirst, nedod dies’, ja ar to slimos pieaugušā vecumā. Dažai labai tā bārbijslimība piemetas piecdesmit gadu vecumā. Nu tad es ļaujos, lai meitas izslimo šo periodu un tad kļūst par sevi.

A.: Tagad viņas ir Bārbijas?

V.: (Dedzīgi) Tagad viņas ir Bārbijas, tad viņas gribētu būt tas un tad šitas. Es saku, cilvēki kļūst par kaut ko īpašu tad, kad pārsteidz citus ar kaut ko atšķirīgu. Kļūt par slavenu vai populāru var tikai tad, ja esi tu pats. Pašlaik meitām tas vēl nav aktuāli. Šobrīd viņām tas ceļš ejams šādi. Bet sievišķība ir, un tās ir daudz – kleitas, svārki, princeses, puiši jau patīk.

A.: Dzīve nav garlaicīga ar trim princesēm.

V.: Vienu brīdi man bija sešas princeses – esošā un bijušā sieva, sievas mātes un meitas – ģimenes ārste man teica, Melderi, paņem atvaļinājumu, noej nedēļu mežā, palasi grāmatas. Es pajautāju, vai viens? Viņa teica – viens gan. Sieva pacietīsies. Tas ir labāk, nekā divus mēnešus staigāt pie tevis uz slimnīcu. Būt ar sievietēm tomēr ir baisā slodze. Pastrādājot bankas projektā, es sapratu, ka tomēr ir nepieciešams brīžam pastrādāt vīriešu kolektīvā, kur ir bišķi vairāk racionalitātes. Man ļoti patīk emocionalitāte, ja cilvēkam nav emociju, tas rada aizdomas. Cietie tipi ir aizdomīgi, kaut kādā brīdī viņi uzsprāgst un visus apšļāc ar mēsliem. 

R.: Tā nevarētu būt, ka sievietēm ir sava racionalitāte, bet vīriešiem sava?

V.: Ir... ir! Nerunājot par sieviešu prāta spējām, sievietes ir labākas stratēģes un taktiķes nekā veči. Vīrieši bieži vien rīkojas daudz spontānāk, jo var to atļauties. Sievietes domā ilgtermiņā. Vīrietis veic varoņdarbu un atslābst. Sieviete veic varoņdarbu katru dienu, tāpēc tādā ziņā viņa ir daudz racionālāka, jo domā kā māte – ilgtermiņā. Vīrieši arī tik daudz neiespringst uz sīkumiem, atsevišķas frāzes viņiem nerada problēmas. Iedomājieties situāciju – mana sieva ir slima, guļ mājās, es esmu sagādājis biļetes uz Jauno Rīgas teātri nākamajā dienā. Ir ar ko palepoties. Es viņai zvanu un jautāju: - Vai tu tiksi rītvakar uz teātri? Viņa apvainojas: “Es domāju – redz, mans mīļums zvana, lai  pajautātu, kā es jūtos. Bet tu man par teātri!”. Bet es taču jautāju, kā viņa jūtas - manā jautājumā ir divas lietas: vai tev ir gana labi, lai varētu doties rīt uz teātri, un vai tev tam būs laiks! Es jautāju, kā tev klājas un vai tu tiksi uz teātri! Bet, redz, ja ir runa par attiecībām, man vispirms jāpajautā, kā viņa jūtas. It kā sīkums, niecīgs jautājums. Protams, ka man rūp viņas veselība, bet tad tieši tā arī jāpajautā.

R.: Tāpat, kā ar puķēm. Sievietes vienmēr grib, lai viņām stiepj tās stulbās, vīriešuprāt, puķes.

V.: Tas ir attieksmes jautājums. Vīrieši jau arī grib, lai viņus mīl, lai ir kaut kādas izpausmes, kas to apliecina.

R.: Kas jādara vīrietim, lai sievietei būtu labi un kas sievietei, lai vīrietis tā justos?

V.: Nelasiet grāmatas, kā kļūt laimīgam, jo tā ir grāmata par to, kā viens cilvēks konkrētā situācijā ir kļuvis laimīgs. Kas kādam cilvēkam konkrētā situācijā ir nostrādājis, tas nekādā veidā neattiecas uz pārējiem cilvēkiem. Tad, kad pats spēj atbildēt uz jautājumu, kas esi, kas dzīvē ir svarīgākais, tad arī atrodas atbilstošs cilvēks. Kamēr mēs mēģinām izlikties par to, kas neesam, uzraujamies uz neatbilstošiem cilvēkiem. Tad uz viņiem dusmojamies, ka nav tādi, kādi mums vajadzīgi. Vienīgais jautājums, uz ko atbildēt - kas tu esi, tad viss pats no sevis sakārtojas. Un vēl, ja saproti, kas tu esi, nav ne pareizi, ne nepareizi, līdz ar to, runājot atklāti par lietām, kas patīk un interesē, cilvēks sevi pasargā no vilšanās. Tik daudz es esmu sapratis – nav nekā perversa, ja tas patīk abiem.   

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Mercy Lambo

[email protected]

2020-01-21 11:17:06

Ziņot

AK MANS DIEVS!! Tas noteikti ir šokējoši un patiesa liecība. Es 2019. gada 20. JŪNIJA apmeklēju forumu šeit, internetā, un es redzēju brīnišķīgu liecību par to, kas iepriekš dzirdēts, un neko par maģiju neko nezināju .. Neviena dvēsele nebūtu spējusi ietekmēt mani par burvju burvestībām, tikai līdz brīdim, kad Dr.Wealthy to izdarīja manis labā un atjaunoja manis 8 gadus ilgušo laulību un atnesa man savu dzīvesbiedru atpakaļ tajās pašās 24 stundās, tāpat kā es lasīju internetā..es biju patiesi patiess izbrīnīts un satriekts, kad mans vīrs nometās ceļos, lūdzot piedošanu un lai es viņu pieņemtu atpakaļ. Man tiešām trūkst izteikumu, un es nezinu, cik daudz jums izteikt atzinību. Dr.Wealthy, jūs esat Dievs, kurš sūtīts man un manai visai ģimenei jums arī nepieciešama palīdzība, vienkārši nosūtiet viņam e-pastu uz [email protected] vai zvaniet uz viņa numuru +2348105150446

lilian nikky

2020-01-13 13:45:14

Ziņot

Mans vārds ir Lilian N. Šī ir ļoti dzīvespriecīga diena manā dzīvē, pateicoties Dr.saguru man sniegtajai palīdzībai, palīdzot man atgriezt savu bijušo vīru ar savu burvju un mīlestības burvestību. Es biju precējusies 6 gadus, un tas bija tik briesmīgi, jo mans vīrs mani tiešām krāpās un meklēja šķiršanos, bet, kad es sastapos ar Dr.saguru e-pastu internetā par to, kā viņš ir palīdzējis tik daudziem cilvēkiem atgūt viņu bijušos un palīdzēt noteikt attiecības. un padarīt cilvēkus laimīgus viņu attiecībās. Es viņam izskaidroju savu situāciju un pēc tam meklēju viņa palīdzību, bet par pārsteigumu viņš man teica, ka viņš man palīdzēs ar lietu, un šeit es svinu svētkus, jo mans vīrs ir mainījies pilnīgi uz labu. Viņš vienmēr vēlas atrasties man blakus un neko nevar darīt bez manas tagadnes. Es tiešām izbaudu savu laulību, kādi lieliski svētki. Es turpināšu liecināt internetā, jo Dr.saguru ir patiesi īsts pareizrakstības runātājs. VAI VAJADZĒT PALĪDZĒT, KAD KONTAKTI KONTAKTI SAGURU TŪLĪT PIE EMAIL: [email protected] vai WhatsApp +2349037545183 Viņš ir vienīgā atbilde uz jūsu problēmu un liek jums justies laimīgam savās attiecībās. Un viņa ideāls arī 1 LOVE SPELL 2 WIN EX BACK 3 Sieviešu augļi 4 VEICINĀŠANAS SPELL 5 AIZSARDZĪBAS SPELL 6 BIZNESA SPELL 7 LABAS DARBA SPELL 8 LOTERIJAS SPELL un TIESAS LIETAS SPELL.

Franca Woller

[email protected]

2019-11-22 08:55:24

Ziņot

FRANCA WOLLER Esmu privāts aizdevējs un ieguldītājs. Vai jums ir nepieciešams likumīgs, godīgs, nopietns un ātrs aizdevums? Es varu jums palīdzēt ar 100% garantiju aizdevumiem, es piedāvāju biznesa un personīgos aizdevumus 2% apjomā, mēs arī finansējam visa veida projektus. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums pa e-pastu: [[email protected]] Whatsapp Us: +17068533834 Nosūtiet mums e-pastu uz: [email protected] Ar laba vēlējumiem   FRANCA WOLLER

Franca Woller

[email protected]

2019-11-22 05:11:41

Ziņot

FRANCA WOLLER Esmu privāts aizdevējs un ieguldītājs. Vai jums ir nepieciešams likumīgs, godīgs, nopietns un ātrs aizdevums? Es varu jums palīdzēt ar 100% garantiju aizdevumiem, es piedāvāju biznesa un personīgos aizdevumus 2% apjomā, mēs arī finansējam visa veida projektus. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums pa e-pastu: [[email protected]] Whatsapp Us: +17068533834 Nosūtiet mums e-pastu uz: [email protected] Ar laba vēlējumiem   FRANCA WOLLER

Rose

[email protected]

2019-11-18 07:52:09

Ziņot

Es gribu liecināt par lielo pareizrakstības runātāju, kuru sauca galvenais dr. Pārtikušais mans vīrs, un es esam precējušies jau 5 gadus, mums nav bērna, un ārsts mums teica, ka es nevaru dzemdēt, jo mana dzemde ir bojāta sakarā ar nepareiza zāļu izrakstīšana mani tik ļoti uztrauca un vīrs nebija laimīgs, tāpēc viņš nolēma apprecēties ar citu meiteni un šķirties no manis, man bija tik skumji, es par to izstāstīju savam draugam, viņa pastāstīja par spēcīgu pareizrakstības piekritēju un man iedeva savu e-pasta adresi es nekad tam neticu, kaut arī es vienkārši nolēmu pamēģināt, un viņš man teica, ka vajadzēs 48 stundas, lai mans vīrs atgrieztos pie manis, un es palikšu stāvoklī, es viņu apšaubīju 3. dienā, kad vīrs atgriezās pie manis un raudāja, viņš teica, ka vairs nevēlas šķiršanos 3 nedēļas pēc tam, kad ārsts apstiprināja, ka esmu stāvoklī, viņš var arī palīdzēt jums sazināties ar viņu pa e-pastu: [email protected] vai WhatsApp 2348105150446

happy day

[email protected]

2019-11-06 06:24:40

Ziņot

Sveiki, visi, šeit nāk pieejamais aizdevuma piedāvājums, kas mainīs jūsu dzīvi uz visiem laikiem, un testaments tam, kā es saņēmu aizdevumu, lai mainītu savas nāvējošās ģimenes dzīvi. Mani sauc Mrs. Clancy Dexter. Es dzīvoju ASV Floridā un vai šodien esmu laimīga sieviete? Es nodomāju sev, ka jebkurš aizdevuma aizdevējs varētu mainīt Broke un manas ģimenes dzīvi, es atsaukšos uz tiem, kuri meklē aizdevumu. Viņi deva man un manai ģimenei laimi. Man bija vajadzīgs USD 250 000,00 aizdevums, lai atkal sāktu dzīvi kā atraitne ar trim bērniem. Es devos uz šo uzņēmumu, kurš aizdeva godīgu un dievišķīgu tiešsaistes aizdevumu, kas man palīdzēja iegūt aizdevumu USD 250 000,00. . Dolāri, tie patiesībā ir Dieva baiļu cilvēki, kas strādā ar cienījamu aizdevumu firmu. Ja jums ir nepieciešams aizdevums un esat 100% pārliecināts par atmaksu, lūdzu, sazinieties ar viņiem un dariet viņiem zināmu, ka Ms. Clency jūs viņiem atsaucās. Sazinieties ar e-pastu: [email protected]

John

[email protected]

2019-10-25 06:05:02

Ziņot

MAN PATĪK DALĪT MANU PĀRBAUDI PASAULĒ, UN TAS IR, KĀ MAN ATBILDĪT MANI. MANS VĀRDS IR DĀRZS, AIZVADU KANĀDĀ. Es biju tik nomākta, kad mīļākais atstāja mani pie cita puiša pēc tam, kad mums bija iecelšana uz 5 gadiem, es mēģināju lūgt viņu atgriezties pie manis, atteicos un teicu, ka viņai nav jūtas pret mani. Es kļuvu par skumju cilvēku, galu galā mēs bijām kopā, pēc visas mīlestības, kas mums bija pagātnē, es nevarēju iedomāties savu dzīvi bez viņas, jo mana mīlestība pret viņu bija nenovērtējama, lai kādu dienu tirgotos, kad es biju pārlūkojot internetu, es redzēju komentāru par šo tēmu, kas ir pilnvarots ienest bijušo mīļāko, un es nolēmu pārliecināt sevi, sazinoties ar viņu, un es nekavējoties atbildēju un paskaidroju, ko es pārdzīvoju, un teicu, ka cits puisis izmantoja voodoo burvestību viņa, tāpēc viņa mani atstāja pie viņa, neskatoties uz manis rūpēm par viņu, un es apsolu palīdzēt man atgūt savu mīļāko, kā arī palīdzēt man uzrakstīt viņam nāves burvestību, lai viņš turpmāk nespētu ar mani cīnīties, mazāk nekā trīs dienu laikā puisi nošāva nezināmi puiši Floridā, un piecu dienu laikā mana sieva bija manā mājā gaidīja, kad atgriezīšos no ārpuses, un, kad es to izdarīju, viņa lūdza mani, zinot, ka viņai ir žēl, ka viņa nekad nezina, kas notiek. viņai. paldies DR.Sango Es tagad priecājos par savu sievu un viss rit mierīgi. sazinieties ar Dr.Sango, lai uzzinātu jebkādas atriebības un bijušās burvestības, izmantojot viņa e-pastu; [email protected]

Rashda

rashidat

2019-10-25 06:04:23

Ziņot

Sveiki, mans vārds ir Rashida Jackson, es atstāju Vācijā. Šie vārdi neizskaidro, cik satraukti es atjaunoju savu sagrauto laulību, un tagad mans vīrs ir pilnībā atgriezies, viņš mani un mūsu bērnus atstāja pie citas sievietes. Mēs esam precējušies daudzus gadus, un mūsu laulības laikā notika virkne cīņu, kas ilga līdz brīdim, kad viņš beidzot mani pameta kopā ar mūsu bērniem un pārcēlās uz Japānu, lai būtu kopā ar citu sievieti. Viņš bloķēja visus saziņas līdzekļus, anulējot sakarus. Es jutu, ka mana dzīve ir beigusies, un mani bērni domāja, ka nekad vairs neredzēs savu tēvu. Es centos būt stiprs tikai saviem bērniem, taču nespēju kontrolēt sāpes, kas mocīja manu sirdi, mani pārņēma skumjas un sāpes, jo es viņu tiešām mīlēju. Katru dienu un nakti es domāju par viņu un vienmēr gribu, lai viņš atgrieztos kopā ar mani, es burtiski esmu traks un man ir vajadzīga dievišķa iejaukšanās, tāpēc es katru savu problēmu stāstīju savam draugam, kuram kādreiz bija līdzīgi izaicinājumi. Viņa mani aizsūtīja pie ļoti ietekmīga vīrieša, vārdā Dr.Pellar. Viņa sacīja, ka viņš bija vienīgais iemesls, kāpēc viņa šodien bija laimīga. Dr.Pellar var palīdzēt sagrautās attiecības, viņa teica, ka man viņš ir jātiesā. Es sazinājos ar viņu pa e-pasta adresēm [email protected], un viņš man sniedza norādījumus, kā rīkoties, un tad viņš man uzrakstīja mīlas burvestību. Par lielu pārsteigumu, pēc trim nedēļām man piezvanīja vīrs un pateica, ka viņš mūs pietrūkst tikpat daudz kā bērni, es biju tik pārsteigts, mana sirds bija prieka un satraukuma pilna, un es sāku aizēnot asaras. Viņš atvainojās par savu kļūdu un atvainojās par sāpēm, ko viņš nodarīja man un bērniem. Viņš atgriezās pie mums šādā veidā, ar lielu mīlestību un prieku, un no tās dienas mūsu laulība tagad bija spēcīgāka nekā iepriekš. Pateicoties Dr.Pellar, viņš ir ļoti spēcīgs, tāpēc es nolēmu padalīties ar savu stāstu šo sieviešu un vīriešu dēļ, kuri piedzīvoja notikušo. Es vēlos, lai jūs zināt, ka ir risinājums. Dr.Pellar ir risinājum

juliet

[email protected]

2019-10-25 06:03:54

Ziņot

Mans vārds ir Džuljeta, un es esmu no Londonas Es biju tik nomākts, kad vīrs atstāja mani no citas sievietes, jo man bija vēzis pēc tam, kad apprecējos 5 gadus. Es mēģināju lūgt viņu atgriezties pie manis, atteicos un teicu, ka pēc visa šī upurēšanas man vairs nav jūtu, es visu izdarīju, jo es viņu mīlu, viņš mani visu laiku sit, un tomēr es visu dienu izturos un raudāju. Es kļuvu par skumju sievieti pēc tam, kad mēs visi kopā pārdzīvojām, pēc visas mīlestības, ar kuru iepriekš dalījos, es nevarēju iedomāties, ka dzīvošu bez viņa, jo mana mīlestība pret viņu bija nenovērtējama tirdzniecībā jebkura iemesla dēļ. Kādu dienu, kad es izmantoju internetu, es redzēju daudz komentāru par iespēju izārstēt vēzi un atjaunot bijušo vīru, es nolēmu mēģināt viņu redzēt, sazinoties ar viņu pa e-pastu [email protected], un uzreiz atbildēju un paskaidroju, kas es esmu. Pārdzīvojot, viņš man teica, ka otra sieviete lieto voodoo, tāpēc viņš, neskatoties uz manām rūpēm par viņu, atstāja mani viņas vietā un apsolīja man palīdzēt atgūt savu mīlestību un man palīdzēt, es viņam lieku mulsinošus burvestības, cīnoties nākotnē, un īsākā laikā viss sākās, jo viņi abi zina, ka viņš saprata, ka viņam nekad nav bijis taisnības, un piecās dienās mans vīrs bija pie manas mājas un gaidīja, kad es atgriezīšos no darba, un tad es devos uz slimnīcā, lai pārbaudītu, un man nebija vēža, un, kad viņš sāka teikt, ka viņam ir žēl, viņš nekad nezināja, kas viņu sagaida. paldies, Dr.Sango, es tagad priecājos par savu vīru un tagad viss norit gludi. sazinieties ar Dr.Sango par katru atriebības un burvestību novēršanu vai jebkuras slimības, piemēram, vēža un HIV, dziedināšanu sazinieties ar viņu pa e-pastu; [email protected]

sherifat

[email protected]

2019-10-25 06:03:07

Ziņot

VĒLAMIES DAUDZĒT MANU TESTAM mans vārds ir Šeri no ASV Tai jābūt liecībai, kas jāizlasa visiem, es esmu šeit, lai visa pasaule zinātu par cilvēku, kurš glāba manas attiecības, un šo lielisko cilvēku sauc par Dr Pellar. Viņš man paveica lielisku darbu, atvedot manu bijušo mīļāko, kurš mani pameta un apsolīja, ka nekad vairs neatgriezīsies pie manis. Pateicoties tam, es sapratu, ka, sniedzot pasaules sīkāku informāciju par Dr. Pelāru, tas daudz kas noderēs tiem, kuriem ir sagrautas mājas vai attiecības, lai palīdzētu jums salabot šīs sabojātās attiecības vai jūsu laulību. Jūs varat sazināties ar viņu, izmantojot viņa e-pasta adresi: [email protected] Sazinieties ar viņu, lai redzētu, kā jūsu problēma tiks atrisināta 24 stundu laikā. Viņš specializējas arī šādos jautājumos ... (1) Jūs vēlaties, lai jūsu bijušais (2) Jūs vēlaties tikt paaugstināts amatā. (3) Jūs vēlaties, lai vīrieši / sievietes jums sekotu. (4) Jūs vēlaties bērnu. (5) Jūs esat uzņēmējs un vēlaties laimēt līgumus (6) Jūs vēlaties, lai jūsu vīrs mūžīgi būtu jūsu (7) Jums nepieciešama garīga palīdzība. (8) Jūs esat maldināts un vēlaties atgūt zaudēto naudu. (9) Pārtrauciet šķiršanos (10) Naudas rituālu ierosināšana (11) Uzvarēt vēlēšanās Ja jums nepieciešama palīdzība, lūdzu, sazinieties ar Dr. Pellar pa viņa e-pastu, un viņš ir tas, kurš izglābj manu laulību, un tagad es esmu patiesi laimīgs, ka viņa e-pasts ir [email protected]

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (12)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (4)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (1)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (2)

Latvijā svin Lieldienas (1)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (2)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (4) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv