Piektdiena, 2021. gada 5. marts

Aurora, Austra

Otrdiena, 12. februāris (2013) 17:58

Dimiters dibinājis "Tautas varas fronti" un izsludina totālu tautas mobilizāciju (1)

LETA

 Biedrība "Tautas varas fronte" (TVF) vakar, 11.februārī, sākusi darbību kā oficiāla nevalstiska organizācija ar mērķi veicināt īstas demokrātijas jeb tautas varas atjaunošanu Latvijā, informēja tās dibinātājs dziesminieks Kaspars Dimiters.

TVF atvērusi mājaslapu "www.tautasvarasfronte.lv", kurā aicina organizācijā pieteikties jaunus dalībniekus, jo "pavisam drīz visi, kas sevi apzināsies gatavus cīņai par tautas varas atjaunošanu Latvijā, varēs kļūt par TVF kustības oficiāliem biedriem".

"Latvijas Satversmes 2.pants nosaka, ka suverēnā vara valstī pieder Latvijas tautai. "Tautas varas fronte" ir biedrība, kas grib atjaunot sabiedrības interesi un izpratni par tautas varu, ko pēc ieraduma un inerces esam raduši apzīmēt ar vārdu "demokrātija", par tā saturu sen vairs dziļāk neaizdomājoties," uzsver Dimiters.

Viņš akcentē, ka neliela biedru skaita partiju un to mecenātu organizētā manipulācija ar sabiedrības apziņu priekšvēlēšanu "masku ballēs" stimulējusi absurdas un tautas varai bīstamas situācijas izveidošanos - tautas vara no tautas varmācīgi pārvietota šauras varas elites tautai aizliegtā zonā.

"Sistēmai šādā režīmā funkcionējot, tauta pilnībā [zaudējusi] iespēju ietekmēt procesus savā valstī. Pēdējā laikā to ietekmēšana tiek atklāti un brutāli apgrūtināta vairāk un vairāk, pilnībā nerēķinoties ar tautas vairākuma daļā valdošo noskaņojumu, precīzāk, ignorējot tautas gribu," norāda topošais politiķis.

"Lēmums Latvijas nacionālo valūtu latu nomainīt ar kosmpolītisko eiro jeb "Briseles rubli" ir pēdējais indes piliens tautas pacietības traukā, un biedrība "Tautas varas fronte" izsludina totālu tautas mobilizāciju tautai atņemtās varas atgūšanai, tās vērtības un nozīmes atjaunošanai," norāda Dimiters.

Kā ziņots, Dimiters cer pulcēt vismaz 100 000 cilvēku, lai izveidotu TVF, kas "atgūtu tautas varu Latvijā".

Dimiters iecerējis veidot TVF, lai pierādītu, ka "vara nepieder nedz izredzētu uzņēmēju, nedz politiķu, nedz kādai nacionālistu vai internacionālistu kastai, bet visai Latvijas tautai".

Pēc dziesminieka domām, līdz ar 1990.gada 4.maija deklarāciju par neatkarības atjaunošanu tautas cerētā Latvijas valsts atjaunota netika. "Tika radīts ekonomiski, politiski un ideoloģiski manipulatīvs režīms, kura uzdevums bija kalpot aukstajā karā uzvarējušajām rietumvalstīm. Ko dara uzvarētāji? Tie okupē teritorijas, savāc trofejas, aizved gūstekņus. Tāds plāns tika īstenots visā postpadomju telpā, arī Latvijā," uzsaukumā sabiedrībai vēsta Dimiters.

Taujāts, vai viņam jau ir izdevies sapulcēt vismaz minimālo partijas dibinātāju skaitu, Dimiters iepriekš atbildēja: "Ne 200, ne 300 cilvēki partiju nedibinās. TVF tāpēc arī ir fronte, lai tā mobilizētu visus nevardarbīgas kaujas spējīgos. Ja TVF dibināšana nepulcinās vismaz 100 000 Latvijas iedzīvotāju, dibināšanas sapulce vienkārši nenotiks."

LETA

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

ak dies

2013-02-12 23:23:54

Ziņot

tvaika ielas kontongents...

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (17)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (7)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (3)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Intervijas

Kā ietaupīt laiku un naudu, iegādājoties mājokli (3)

Kristīne Kilupa ir nekustamo īpašumu aģente vienā no lielākajiem šīs jomas uzņēmumiem Latvijā. To, kā nepakļaut riskam darījuma drošību un ietaupīt laiku, mēģinot atrast mājokli, uzzinājām sarunā.

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Kononovs: DP nodarbojas ar izspiešanu, jumtošanu un atbalsta kontrabandu  (19)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv