Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 22. maijs (2013) 11:24

Zvaigznes, kuras savos 40+ izskatās labāk nekā 20-gadīgās kolēģes FOTO

Wmj.ru

Katras sievietes lielākais bieds allaž bijis vecums. Bet kāpēc gan? Lūk, mierinājums tām, kuras uzskata, ka satriecošas figūras un neatvairāmas sejas ādas laiks ir jaunība! Madonna, Gvineta Paltrova, Pamela Andersone un daudz citas slavenības pierāda, ka arī savos 40+ spēj izskatīties tikpat labi (un pat labāk) nekā 20-gadīgās zvaigznes.

Dziedātāju Lady Gagu daudzi jau paspējuši nodēvēt par jauno popa karalieni, tomēr šī brīža titula īpašniece Madonna nebūt negrasās savu troni pamest. 54 gadus vecā mūzikas leģenda savai 27-gadīgajai pēctecei uzstādījusi augstu latiņu.


Kamēr aktrise Gvineta Paltrova (40) savu laiku un līdzekļus tērē jogas nodarbībām un veselīgam dzīvesveidam, Holivudas pabērns Lindsija Loana (26) dzīvojas pa rehabilitācijas klīnikām. Kādas ir sekas?


Aktrisei un modelei Mišai Bārtonei (27) ar sevis uzturēšanu formā ne vienmēr veicies spīdoši – viņas svars modeles karjeras laikā regulāri te pieaudzis, te nokrities. Daudzi pat smīkņā, ka „uzēšanās” un vēlāk sekojošā tievēšana ir Bārtones hobijs. Tikmēr 47 gadus vecā supermodele Sindija Krauforde sevi vienmēr turējusi stingros grožos, gatava pieteikt karu katram liekajam kilogramam.


46 gadus vecā Halle Berija allaž bijusi aktīva dzīvesveida piekritēja, tāpēc nav nekāds brīnums, ka viņa spētu „izgriezt pogas” teju jebkurai pusaudzei, tomēr mēs viņai piedāvājam cienīgu pretinieci – 37 gadus veco filmas „Amerikāņu pīrāgs” zvaigzni Taru Rīdu.


Kellijas Ozbornas (28) pēkšņā svara zaudēšana, protams, bija iespaidīga, bet pat tā nelīdzēs, ja viņai blakus apstāsies seksapīlā meksikāņu aktrise Selma Haijeka, kura nosvinējusi jau savu 46.dzimšanas dienu.


Gan dziedātājas Britnijas Spīrsas (31), gan aktrises Pamelas Andersones (45) dzīve bijusi vētrainu notikumu un skandālu pārpilna. Šo vai citu iemeslu dēļ nu abas slavenības, kuras šķir teju 15 gadu starpība, izskatās gluži kā vienaudzes.


Nav nekāds noslēpums, ka aktrises Kameronas Diazas (40) figūra nav dabas dota – tās uzturēšana prasa regulārus treniņus un strikti ievērotus veselīga uztura noteikumus. Tikmēr dziedātāja Keša (26) daudz nebēdā un ļaujas uzdzīvei. Lūk, arī rezultāts.