Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 30. janvāris (2013) 15:27

Vīrieši izmanto Šomasi, lai gūtu slavu

Lai arī dziedātāja Liene Šomase rūpīgi seko līdzi tam, ar kādiem vīriešiem iziet kopā sabiedrībā, otrās pusītes patiesie nolūki dažkārt atklājas tik pēc kāda laika. Nesen intervijā žurnālam Kas Jauns dziedātāja atzina, ka arī Latvijā mājo tā dēvētie slavenību mednieki.

„Nenoliegšu, arī man bijušas situācijas, kad nākas secināt – vīrieti interesē tas, ka esmu dziedātāja Liene Šomase, nevis vienkārši Liene. Atceros, reiz ar vienu puisi gāju uz Lenija Kravica koncertu. Viņš sapriecājās, ieraugot preses fotogrāfus, un sacīja, ka nu mums būs jāfotografējas. Rezultātā koncertā biju viena, bez pavadoņa. Viņš palika uz ielas...Man nav pa ceļam ar tādiem cilvēkiem, kas uz mana rēķina vēlas pazīmēties. Daudz lielāku interesei izraisa vīrieši, kas vairās no publicitātes un drīzāk atsaka kopā apmeklēt publiskus pasākumus,” stāsta Liene.

Daži tipāži gan pārspējot visas robežas. „Ar kādu puisi esmu pāris reižu aizgājusi uz koncertiem. Mūs kopā safotografēja un ielika žurnālos. Pēc tam saņēmu pateicību, ka nu viņam esot tik daudz iepazīšanās piedāvājumu no meitenēm, ka pat grūti izvēlēties. Lūk, tādi pigori!”

Ik dienas sociālajos tīklos dziedātāja saņemot neskaitāmas vēstules ne tikai no sava talanta cienītājām – mazām meitenēm -, bet arī no puišiem. Vēstuļu saturs varot būt ļoti atšķirīgs – citi dziedātājai izsaka komplimentus, citi lūdz padomus privātajā dzīvē.

„Iespēju robežās cenšos atbildēt rakstītājiem. Ļoti jauka un sirsnīga sarakste man bija izveidojusies ar vīrieti, kurš bija pārdzīvojis šķiršanos ar mīļoto sievieti un savu situāciju uzticēja man, vēlēdamies uzklausīt viedokli. Man ir gandarījums, ja kādreiz varu otru cilvēku mierināt un uzmundrināt.”

Dziedātāja neslēpj, ka nereti saņem piedāvājumus iepazīties un pat bildinājumus. Viņa novērojusi, ka vīrieši šajā ziņā daudz drosmīgāk jūtas tieši interneta vidē, nevis realitātē. „Nesen saņēmu telefona zvanu no kāda itāļa. Pat nezinu, kur viņš bija dabūjis manu telefona numuru. Viņš man lasīja priekšā dzeju. Tas tik bija pārsteigums!”

„Esmu novērojusi, ka vīriešiem ir aizspriedumi pret sabiedrībā pazīstamām sievietēm. Viņi baidās. Droši vien domā, ka popularitāte nozīmē arī iedomību un augstprātību, tāpēc reti uzdrošinās spert pirmo soli un uzrunāt. Baidās no atraidījuma.” Liene prāto, ka, iespējams, tieši tāpēc slavenībām ir tik grūti izveidot attiecības.