Raksts no Puaro.lv

31. oktobris (2012) 14:11

Vien 17 gadu vecumā Roberts Pētersons debitē arī kā dziesmu autors

Publicitātes

Dziedātājs un nu jau arī dziesmu autors Roberts Pētersons šoruden sāk jaunu posmu savā muzikālajā dzīvē un izdod paša producētu singlu “Mirkli nosargāt”, kura mūzikas un teksta autors ir viņš pats.

Ar singlu “Mirkli nosargāt” ventspilnieks Roberts Pētersons iezīmē jauna sākuma punktu savā mūziķa dzīvē. “Mirkli nosargāt” ir pirmā plašākai auditorijai publicētā Roberta Pētersona dziesma, kurai gan mūziku, gan tekstu sarakstījis pats jaunais mākslinieks. Dziesma ir tapusi jau pirms kāda laika, tomēr svaigu elpu guvusi šoruden, kad Roberts apsēdies pie ģitāras un, spēlējot melodiju, radījis arī dziesmas tekstu. Visas ģitāras partijas dziesmai ierakstījis pats Roberts, bungas iespēlējis bundzinieks no Ventspils Sanijs Bondars, ierakstā piedaloties arī Krišjānim Geidānam. Dziesmas apstrāde uzticēta liepājniekam Egīlam Mežam.

“Tā kā šī ir pirmā manis paša dziesma, ko publicēju, tā ir īpaša un mani pārņēmis patīkams satraukums. Dziesma vēsta par to, ka reizēm ir jāpalaiž, lai noturētu un saglabātu, un, ka šis mirklis un atmiņas ir vissdārgākais, kas tev ir. Ar šo dziesmu vēlos sākt jaunu posmu, jo jūtu, ka ir pienācis laiks savas sajūtas un visu piedzīvoto ielikt dziesmās. Paldies visiem, kas palīdzēja tapt šai dziesmai, par informatīvu atbalstu paldies Jānim Strazdam, Mārim Kupčam, Kasparam Antesam un Guntaram Račam, kā arī paldies Ventspils pilsētas domei un Ventspils jaunrades namam,’’ stāsta pats talants.

Lai gan Robertam ir vien 17 gadi, mūziķa kontā jau ir bagāta skatuves pieredze, nenovērtējama sadarbība ar dažādiem Latvijā pazīstamiem producentiem un mūziķiem, jaunietis kāpis uz skatuvēm gan tepat, Latvijā, gan ārvalstīs. Līdz šim daudz kas piedzīvots, ieti arī līkumi, tomēr viss pieredzētais devis spēku un motivāciju virzīties uz priekšu un notvert šo sajūtu, ka beidzot ir īstais brīdis savas radītās dziesmas nodot publikas vērtējumam.

Roberts Pētersons plašāku atpazīstamību ieguvis ar daudzu radiosinglu rotēšanu leilākajās Latvijas radiostacijās, no kuriem aktuālākais - “Man pieder tik daudz”. Savukārt šī gada sākumā jaunietis veiksmīgi debitēja dziesmu konkursa Eirovīzija reģionālajā atlasē.