Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 18. jūnijs (2012) 11:45

Veiksmi Martini kastingā izmēģina arī sabiedrībā zināmas personības

Kristaps Bergs, Puaro.lv un Aleksejs Oņegins, publicitātes

Sestdien Galleria Riga jumta terasē Latvijas sievietes tika aicinātas izmantot ekskluzīvu iespēju kļūt par Martini reklāmas jauno zvaigzni, piedaloties starptautiskā kastingā. To labprāt izmantoja arī TV dīva Elīna Doļģe, aktrise un TV raidījumu vadītāja Vita Baļčunaite, dejotāja Viola Abramova-Mailīte un grupas Triānas parks līdere Agnese Rakovska.

FOTOREPORTĀŽA.


Martini Royal starptautiskajā atlasē, kas ilgs līdz pat 9. jūlijam, tiek vērtēta dalībnieču atbilstība moto „Veiksme ir tavā attieksmē!”. Zīmola jauno reklāmas seju meklē 25 valstīs. Uzvarētāju izraudzīsies augsta līmeņa žūrija ar slaveno apavu dizaineri Kristiānu Lubutēnu priekšgalā.

Par šīs kampaņas žūrijas tiesnešiem Latvijā izvēlētas modes un mākslas personības. Žūrijā ir izcilais fotogrāfs Sergejs Kondrašins, populārais pašmāju aktieris un dzejnieks Andris Bulis un neatkarīgs tiesnesis no Martini. Latvijas žūrija no saņemtajiem pieteikumiem izvēlēsies 25 kastinga pusfinālistes. No tām grandiozā noslēguma pasākumā Rīgā noteiks trīs laimīgās, kuras balvā saņems fotosesiju un slavenā fotogrāfa Sergeja Kondrašina veidotu foto portfolio.


Sestdienas vakarā pasākuma laikā Sergejs Kondrašins labprāt konsultēja un iedrošināja atlases dalībnieces. Visdrošāk kameru priekšā jutās jau pieredzējušās TV dīvas.

Viņu video iespējams aplūkot šeit:

Agnese Rakovska

Elīna Doļģe

Vita Baļčunaite

Viola Abramova-Mailīte

Kondrašins atzīst: „Sievietei, par kuru es balsošu, jābūt seksuāli pievilcīgai, no viņas jāstaro enerģijai un veiksmei. Ikdienā daudz strādāju ar sievietēm un varu droši apgalvot, ka Latvijā ir skaistākās sievietes pasaulē. Dzīvoju ar pārliecību – ko pats sev uzcelsi, tas tev arī būs. Tāpēc vajag uzdrīkstēties un darīt! Domāju, ka tieši Latvijas sievietēm ir lielas izredzes gūt uzvaru.”

Savukārt Andris Bulis ir pārliecināts: „Drosmīgajiem pieder pasaule! Šī ir ekskluzīva iespēja piedalīties starptautiskā kastingā, prezentējot sevi 30 sekundes kameras priekšā. Tas nav tik vienkārši kā divreiz divi ir četri – nav konkrēta šablona, ko un kā darīt. Ir plašas iespējas domāt un radīt, būt radošām un tā arī izpausties!”


Vismaz viena no trim Latvijas finālistēm šī gada oktobrī dosies uz starptautisko Martini Royale kastinga finālu Ibizā, kur starp 32 kandidātēm no visas pasaules tiks izvēlēta jaunā reklāmas zvaigzne, kura iegūs kļūs pazīstama visā pasaulē un 150 000 eiro, 12 leģendārā dizainera Kristiāna Lubutēna kurpju pārus un 12 atzītu dizaineru tērpus.