Raksts no Puaro.lv

18. decembris (2012) 10:46

VEF Rīga basketbolistu sveiciens Ziemassvētkos

Nu jau atlikusi vairs tikai nedēļa, līdz katru nostūri piepildīs piparkūku un mandarīnu aromāts, mājās parādīsies patīkama svētku rosība, bet Ziemassvētku vecīša gaidās bērni atkārtos skolā apgūtās četrrindītes. Dažkārt šos bērnībā skaitītos pantiņus un dziedātās dziesmiņas labprāt atceras arī cilvēki jau cienījamā vecumā. Piemēram, basketbola kluba VEF Rīga sportisti.

Kaspars Janičenoks, Dairis Bertāns, Kaspars Bērziņš un pat Ērls Džerolds Roulands (Earl Jerrod Rowland) – visi, kā uzcītīgi paraugskolnieki,  rindiņā sasēduši, cits pēc cita izdzied sev piešķirto dziesmas pantiņu.

Skatiet VIDEOGALERIJU.

Tomēr sirsnīgais Ziemassvētku sveiciens nav vienīgais kluba jaunums. No vakardienas, 17.decembra, tirdzniecībā pieejami VEF Rīga jaunie fanu krekli. To dizaina autors ir mākslinieks Vladislavs Lakše.

Iedvesmojoties no Lakšes līdz šim radītajiem darbiem tādiem projektiem, kā jauniešu kustībai “Ghetto Games”, pasaules strītbola turnīram “Moscow Open” u.c., kluba vadība uzrunājusi mākslinieku kļūt arī par Vefiņa 2012./13.gada sezonas kreklu autoru, piedāvājot līdzjutējiem skatījumu uz VEF caur Lakšes rokrakstu un turpinot tradīciju sadarboties ar jauniem un talantīgiem latviešu mākliniekiem unikālas VEF kreklu kolekcijas tapšanā. Pērnajā sezonā VEF Rīga kreklus radīja viens no izcilākajiem Latvijas jauno dizaineru zīmoliem MAREUNROL'S.