Raksts no Puaro.lv

Sestdiena, 7. aprīlis (2012) 09:29

Varēs nodot makulatūru suņu patversmei

Izstādes "Pūkainās dienas Ķīpsalā 2012" laikā ikviens šodien un rīt, 8.aprīlī, varēt nodot makulatūru Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes iemītnieku vajadzībām, informēja dzīvnieku pansijas "Ulubele" pārstāve Zanda Radziņa.

Makulatūra tiks nogādāta otrreizējai pārstrādei, savukārt iegūtā nauda pārskaitīta patversmes dzīvnieku uzturēšanas vajadzībām.

"Desmit kilogrami pārstrādei nodotās makulatūras nodrošina iespēju pabarot vienu suni vai trīs kaķus veselu dienu, tādēļ būsim priecīgi par katru kilogramu atnesto jums nevajadzīgo avīžu un žurnālu," sacīja Radziņa.

Tāpat Ķīpsalā Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes stendā ikviens interesents varēs uzzināt par dzīvnieku adopciju, brīvprātīgo darbu un citiem jautājumiem. Izstādē būs aplūkojami arī patversmes suņi un kaķi, kas meklē savus saimniekus.

Jau vēstīts, ka pavasara tradicionālā izstāde "Pūkainās dienas Ķīpsalā 2012" notiks 7.aprīlī un 8.aprīlī. Izstādē būs aplūkojami suņi, kaķi un citi mājdzīvnieki, kā arī abas izstādes dienas gan lieli, gan mazi apmeklētāji varēs iesaistīties dažādās Lieldienu aktivitātēs.

Nozare.lv