Raksts no Puaro.lv

21. oktobris (2011) 12:52

Valsts Policija un mūziķis Gundars Lintiņš ļoti lūdz sabiedrības palīdzību

Kaspars Ūdris, Puaro.lv un no Gundara Lintiņa personīgā arhīva

Naktī uz ceturtdienu pazīstamajam bundziniekam Gundaram Lintiņam nozagta vieglā automašīna Toyota Corolla Verso 2008.g., sudraba krāsā ar valsts reģ.Nr. HA – 8877. 
 
Portālam Puaro.lv Gundars Lintiņš piektdienas rītā saka: „Tas tiešām  man ir liels materiāls zaudējums. Nozagti visi mani instrumenti, kas tikuši rūpīgi atlasīti tieši manai spēlēšanas tehnikai. Ļoti ceru, ka vismaz tos izdosies atgūt, jo instrumentu zaudēšana ietekmē iespēju uzstāties un piedalīties koncertos. Iespējams, ka darbojas rūdītu zagļu banda, kas specializējas uz Toijotām. Arī Jēkabpils Radio 1 direktoram Andrim Unguram pirms dažām dienām nozagta Toyotas Sedan versija ”.

Gundara auto


          

Automašīnā atradās arī vienmēr tik pozitīvā ritmu pavēlnieka Lintiņa sitamie instrumenti - dārgie firmas Meinl bungu šķīvji, solo bungas, bungu pedāļi un statīvi. Kā zināms, tieši Gundars Lintiņš ir slavenā sitamo instrumentu zīmola Meinl reklāmas seja Latvijā.

Bundzinieks Lintiņš  lūdz būt vērīgiem arī visiem sitamo instrumentu pazinējiem Latvijā, ja tiek manīti sludinājumi par konkrētā zīmola instrumentu pārdošanu, lūgums palīdzēt atgūt garnadžu laupījumu. To lūdzam arī lombardu īpašniekiem.

Lintiņa pārstāvji lūdz ikvienu, kuram ir jebkāda informācija par zādzību, informēt sarūgtināto bundzinieku uz e pastu: [email protected]  vai zvanīt personīgi Gundaram Lintiņam 29144166 . Mūziķis priecāsies par jebkuru pavedienu.

Zvanīt var, protams, arī uz Valsts Policiju pa tālruņiem 110 vai 112. Lietu izmeklē Saulkrastu policija.

Titulbildē un fotogalerijā Gundars TV šovos kopā ar Kristapa Krievkalna grupu un skaisto dziedošo policisti Lindu Neimani-Zobenu.