Raksts no Puaro.lv

Otrdiena, 31. jūlijs (2012) 18:33

Vaivars: Izskatu piedāvājumus no jebkurā valodā runājošiem investoriem

Piena, maizes un gaļas produktu ražotāja SIA "DK Daugava" ("Daugava") vadītājs Aigars Vaivars ieinteresēts sameklēt līdzīpašnieku Krievijā, kuram ir tirdzniecības kanāli un interese attīstīties, atzina uzņēmējs.

"Izskatu visus racionālos piedāvājumus no jebkurā valodā runājošiem investoriem, galvenais nosacījums - vēlme attīstīties atbilstoši "Daugavas" kvalitātes standartiem un saimnieciski īstenot uzņēmuma stratēģiju. Meklējam sadarbības partneri - līdzīpašnieku Krievijā, kas pats ir ieinteresēts šajā plašajā tirgū attīstīties un kam ir tirdzniecības kanāli un drošas iespējas realizēt preci," sacīja Vaivars.

Viņš arī norādīja, ka Krievijas tirgū saredz lielu paplašināšanas potenciālu.

"Patlaban 80% augstākās jeb "Premium'' kategorijas produktu izplatām Latvijā, un paplašināties īsti nav kur. Visa minētā sakarā esmu nodibinājis arī SIA "Daugava-1", bet par tā darba sākšanu paziņošu atsevišķi, jo pagaidām darbs nenotiek," sacīja Vaivars.

Kā ziņots, informācija "Daugavas" mājaslapas krievu versijā liecina, ka uzņēmums piedāvā iegādāties pusi kompānijas akciju un izplatīt produkciju ar "Daugavas" zīmolu Krievijas tirgū. Tāpat tiek piedāvāts iegādāties visu uzņēmumu par 6,75 miljoniem eiro (4,725 miljoniem latu) ar lielu potenciālu Krievijas tirgū.

"Kopīgs bizness - ražojam Latvijā, jūs pārdodat Krievijā. Laba iespēja kopīgam biznesam - "Premium" klases produkcijas izplatīšana Krievijas tirgū, piedāvājot iegādāties 50% uzņēmumā," teikts mājaslapā.

Savukārt AS "Swedbank" pārstāve Kristīne Jakubovska "Nozare.lv" iepriekš norādīja, ka komentārus par klienta paplašināšanās plāniem un biznesa attīstības plāniem var sniegt tikai pats uzņēmums.

"Tas ir klienta biznesa attīstības jautājums - būtībā viņš drīkst piesaistīt jebkādus investorus. Katrā ziņā patlaban ar Vaivaru bankai ir korektas attiecības," sacīja Jakubovska.

Nozare.lv