Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 23. janvāris (2012) 18:30

Uzsākts Heidijas Klūmas un Sīla miljonus vērtais šķiršanās process

Vācu izcelsmes supermodele Heidija Klūma (Heidi Klum) un viņas vīrs, dziedātājs Sīls (Seal) apstiprinājuši, ka pēc septiņus gadus ilgušajām laulībām nolēmuši šķirties.

„Esam izbaudījuši septiņus mīlestības, uzticības un laimes pilnus laulības gadus. Tomēr pēc ilgām pārdomām esam nolēmuši šķirties,” ārzemju presei paziņojis Holivudas zelta pāris.

Tikmēr pārim tuvi informācijas avoti stāsta, ka Heidijai gluži vienkārši apnikusi Sīla nakts uzdzīve.

„Mēs joprojām viens otru mīlam, tomēr esam atsvešinājušies. Mūsu bērnu labklājība ir mūsu prioritāte, it īpaši šajā pārmaiņu laikā,” viņi garantē. „Pateicamies savām ģimenēm, draugiem un faniem par laipnajiem vārdiem un atbalstu.”

38 gadus vecā Heidija Klūma iepriekš bijusi precējusies ar slavenību frizieri Riku Pipino. Modelei ir 7 gadus veca meita Lenija, kuras tēvs ir itāļu uzņēmējs Flavio Briatore, bet viņas un 48 gadus vecā Sīla ģimenē pasaulē nākuši trīs bērni – Henrijs Gūtners (6), Džons Railijs (5) un Lū (2).

Tomēr šķiršanās procesu sarežģī pāra kopīgie miljoni. Heidija Klūma pērn vien nopelnījusi 12 miljonus dolāru. Arī  Sīls savas veiksmīgās, 20 gadus ilgās mūziķa karjeras laikā uzkrājis ievērojamu naudas summu. Pārim pieder māja Meksikā, kā arī 8,4 miljonus dolāru vērts īpašums Losandželosā, kur viņi dzīvo kaimiņos ar aktieri Benu Afleku un Ketrīnu Zetu-Džonsu.