Raksts no Puaro.lv

9. novembris (2012) 23:59

TV sacensībās "Firmas noslēpums" varēs laimēt 10 000 latu

Šodien sākas pieteikšanās televīzijas sacensībām "Firmas noslēpums", kur galvenā balva ir 10 000 latu sava biznesa starta kapitālam,  informēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā (LIAA).

Konkursa mērķis ir veicināt jaunu, konkurētspējīgu uzņēmumu rašanos, un tajā aicināti piedalīties visi, kas sevī jūt uzņēmējdarbības garu un ir gatavi sacensties par galveno balvu.

Sacensībās "Firmas noslēpums" dalībnieku uzdevums būs pārliecinoši pasniegt savu biznesa projektu, attīstīt uzņēmējdarbības prasmes, apgūt jaunas zināšanas biznesa sākšanā un pārliecināt žūriju, ka tieši šī sākotnējā ideja attīstīsies par veiksmīgu uzņēmumu. Pieteikšanās konkursam ilgs līdz 25.novembrim.

Lai pieteiktos sacensībām, jāaizpilda reģistrācijas anketa mājaslapā "www.firmasnoslepums.lv", biznesa ideja jāizklāsta uz vienas A4 formāta lapas un 60 sekunžu video formātā. Iesūtītās biznesa idejas izvērtēs kompetenti uzņēmējdarbības eksperti, atlasot vismaz 20 dalībniekus, kas par galveno balvu 2013.gada janvārī un februārī sacentīsies Latvijas Televīzijas ēterā.

Televīzijas spēle "Firmas noslēpums" atspoguļos biznesa sākšanas procesu no idejas līdz gatavam biznesa plānam. Spēles dalībnieki saņems iespēju konsultēties ar pieredzējušiem uzņēmējdarbības ekspertiem un mentoriem. Žūrija sacensību gaitā izvēlēsies četrus veiksmīgākos topošos uzņēmējus dalībai finālā. Astoņu raidījumu cikls būs skatāms kanālā "LTV1" nākamā gada sākumā, bet labākie jaunā biznesa projekti par galveno balvu - 10 000 latiem, ko dāvās spēles atbalstītājs AS "SEB banka", - cīnīsies fināla tiešraidē 28.februārī.

Šī ir otrā raidījuma "Firmas noslēpums" sezona, ko LIAA rīko sadarbībā ar producentu apvienību "HansaMedia". Par pirmo "Firmas noslēpuma" uzvarētāju kļuva un starta kapitālu biznesa sākšanai ieguva Indras Goras komanda ar biznesa projektu "Mobila notekūdeņus pašfiltrējoša automazgātava". Nepilna gada laikā Indras komanda, piesaistot Rīgas Tehniskās universitātes speciālistus, ir uzbūvējusi funkcionējošu notekūdeņus pašfiltrējošu automazgātavas grīdu un veic pārrunas ar potenciālajiem klientiem.

Projekts tiek īstenots darbības programmas "Uzņēmējdarbība un inovācijas" aktivitātē "Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai", nodrošinot Eiropas Savienības fondu projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" īstenošanu.

Nozare.lv