Raksts no Puaro.lv

11. septembris (2012) 14:31

TV ekrānos atgriežas Edgars Ludāns un naudas šovs „Paņem 100 000…ja vari”

Veiksmes un intelekta spēle „Paņem 100 000… ja vari” atgriežas TV3 ekrānos ar vēl lielākiem apgriezieniem. 100 000 eiro, 30 dalībnieku pāri un allaž smaidīgais spēles vadītājs Edgars Ludāns, kurš ar jaunu sparu un enerģiju jau no 25.septembra otrdienu vakaros 21:00 būs klāt TV3 ekrānā.Publicitātes foto


TV3 spēles „Paņem 100 000… ja vari” jaunā sezona priecēs un intelektuāli provocēs ikvienu skatītāju jau no septembra beigām. Prāta spēlē solās būt vēl vairāk spriedzes, emociju un arī iespaidīgi laimesti, kas kopumā ir 45 000 eiro. Jaunās sezonas laikā būs iespēja sastapt 30 azartiskus un interesantus dalībnieku pārus, starp kuriem būs labākie draugi, dēls ar mammu, brālis ar māsu, skolotāju pāris un, iespējams, kāds no tiem šķitīs jau kaut kur redzēts.

Spēles formāts paliek nemainīgs - jāatbild uz astoņiem jautājumiem, izmantojot loģisko domāšanu, atjautību un, protams,būs nepieciešama arī veiksme. Jaunajā „Paņem 100 000… ja vari” sezonā jautājumi būs vēl āķīgāki, kā, piemēram, "Kas ir attēlots uz Nobela Miera prēmijas laureāta medaļas?" vai arī, "Kurš putns vienīgais sevi pazīst spogulī?"  Vai zinājāt, kāds ir kamieļa, kas attēlots uz Camel cigarešu paciņas, vārds? Ja uz kādu no šiem jautājumiem nav atbildes - asiniet prātu, lai, sākoties spēlei, nevilcinoties varētu atbildēt uz visdažādākajiem jautājumiem. Nav joka lieta – cīņa notiek par 100 000 eiro, jeb 20 kilogramiem īstas naudas.

Domājot par jauno „Paņem 100 000…ja vari” sezonu, Edgaram Ludānam ir prieks pēc garāka pārtraukuma atgriezties ekrānos un, protams, prieks par uzvarām un asarām, kas neizpaliks. Tāpat varēsim izbaudīt intuīcijas un prāta mijiedarbību, meklējot atbildes uz jautājumiem!

Interesanti, ka spēles „Paņem 100 000…ja vari” vadītājs teju desmit gadu garumā nebija baudījis atvaļinājumu un šajā vasarā pirmo reizi izmantoja sen pelnīto atpūtu. „Atvaļinājuma laikā radās vilinoša iespēja aizlienēt no drauga motorolleru Vespa, uz kura arī visas savas brīvdienas pavadīju. Tās ir neaprakstāmas sajūtas, kad vari traukties kā vējš,” savos iespaidos dalās Edgars.