Raksts no Puaro.lv

23. decembris (2012) 13:05

Topošā farmaceite Elīna skaistumkonkursa dēļ apgūst niršanu +FOTO

Missscubainternational.com un Facebook.com

Pavisam nesen no starptautiskā konkursa Miss Scuba international, kas norisinājās Indonēzijas Bali salā, atgriezās farmācijas otrā kursa studente Elīna Bembere, kurai piedalīšanās šāda veida skaistumkonkursā bija pavisam jauna pieredze. Lai arī pie godalgotas vietas Elīna netika, konkursa ietvaros viņa apguvusi jaunas iemaņas.

Miss Scuba international ir pavisam netipisks skaistumkonkurss - tajā dalībnieces tiek vērtētas ne tikai pēc jau ierastajām kategorijām - defilēšanas, talanta un komunikācijas prasmēm - bet tiek pārbaudītas arī meiteņu niršanas prasmes un zināšanas par ekoloģiju.

Elīna ar konkursa Miss Scuba international direktoru


Obligāta prasība dalībai konkursā bija Open Water Diver sertifikācija, līdz ar to īsā laikā Elīnai nācās apgūt ne tikai pamatiemaņas dažādās ar klasiskajiem Mis konkursiem saistītās lietās, bet arī ar individuālu niršanas treneru palīdzību iegūt atvērto ūdeņu zemūdens līdēja sertifikātu.

Apgūstot indoneziešu dejas


Miss Scuba international ietvaros meitenes pabija vīna dārzā un pasaules dārgākās kafijas ražotnē, bija klāt mazo bruņurupucēnu izlaišanai jūrā, kā arī izgāja īpašu apmācību, kurā apguva, piemēram, kā izturēties, ja virsū peld astoņus metrus plata raja.


Mazie bruņurupucēni


Tiesības piedalīties Miss Scuba International konkursā Elīna ieguva pēc dalības Latvijā rīkotajā konkursā Miss Diamond foto 2012. Miss Scuba international finālā uzvarēja Taizemes pārstāve, otro vietu ieguva Indonēzijas pārstāve, bet trešo – dalībniece no ASV.

Elīna konkursā bija vienīgā gaišmate. Viņai tika tituls Miss Smiekliņš