Raksts no Puaro.lv

Svētdiena, 28. jūlijs (2013) 11:01

Timati Jūrmalā ierodas ar iespaidīgu miesassargu gvardi FOTOREPORTĀŽA

Mārtiņš Locāns, Puaro.lv

Sestdienas vakarā Dzintaru koncertzālē tika aizvadīts pēdējais jauno izpildītāju konkursa „Jaunais Vilnis” dalībnieku priekšnesumu koncerts. Viņu sniegumu klātienē novērtēt bija ieradies arī krievu reperis Timati. Kamēr citas šovbiznesa zvaigznes, tostarp Igors Krutojs, Valērija un citi, iztiek bez specializētas apsardzes, jaunais repa mākslinieks uz tā jau stingri apsargāto festivāla teritoriju ieradās miesassargu svītas pavadībā.

FOTOGALERIJA.Tikmēr žūrijas pārstāve, Krievijā populārā latviešu dziedātāja Laima Vaikule uz „Jaunā Viļņa” koncertiem izvēlējusies ierasties pašas spēkiem – arī sestdien dziedātāja uz Dzintaru koncertzāli atbrauca pie kabrioleta stūres.


Tuvojoties konkursa noslēgumam, arvien krāšņāki kļūst arī mākslinieku un „Jaunā Viļņa” viesu tērpi. To izcelšanai noder ne vien tradicionāli aksesuāri, bet arī pavisam neparasti stila risinājumi, piemēram, iespaidīgas frizūras.


Īpaši labā omā uz pasākumu ieradās mūziķis Brendons Stounds, kurš labprāt fotogrāfiem pozēja kopā ar sievu Natāliju un meitiņu Luīzi.