Raksts no Puaro.lv

Ceturtdiena, 21. marts (2013) 15:16

Tikai pāris mēnešus pēc apvienošanās Girls Aloud atkal paziņo par šķiršanos

Nesen mūzikas pasaulē sevi atkal pieteica aizvadītajā gadu dekādē populārā meiteņu grupa Girls Aloud. Viņu singls „Something New” ātri vien iekaroja topus visā pasaulē, viešot cerības, ka fanu uzticība vēl nav zaudēta. Pirmie panākumi mudināja dziedātājas doties pasaules koncertturnejā, tomēr Liverpūlē sapulcējušos fanus sagaidīja pārsteigums.

Grupas Girls Aloud mūziķes trešdienas vakarā Liverpūles Echo Arēnā notiekošajā koncertā paziņoja, ka nolēmušas jau otro reizi iet katra savu ceļu, šoreiz to darot uz draudzīgas nots. Iepriekšējo reizi muzikālā apvienība pajuka 2009.gadā.

„No visiem sirds dziļumiem vēlamies jums teikt paldies! Šī tūre ir bijusi lieliska pieredze, kā arī iespēja jums visiem pateikties par būšanu kopā ar mums visu šo desmitgadi. Šie panākumi ir pārsnieguši jebkādas mūsu iepriekšējās cerības, tāpēc ceram, ka arī jums tie kļūs par iedvesmu un atgādinājumu tam, ka sapņi tiešām piepildās. Jūsu mīlestība un atbalsts vienmēr būs kopā ar mums, tomēr nu ir pienācis laiks pielikt punktu mūsu kopābūšanai,” vēsta grupas oficiālais paziņojums.