Raksts no Puaro.lv

27. decembris (2012) 10:40

Tetovētā modele Džodija Marša provocē ar pikantu bikini FOTO

Britu modele Džodija Mārša (Jodie Marsh) nekad nav slēpusi savas sliktās meitenes īpašības, un Ziemassvētki nav izņēmums. Nerātni pozējot kamerai, modele pārliecinoši demonstrē savu labi uztrenēto augumu visā tā niansēs - svētkus Mārša nolēmusi pavadīt saules pielietajā Barbadosas pludmalē.


Lai arī ārzemju paparaci viņu tur jau gaidīja, modele nolēma vēlreiz pārliecināties, ka foto atklās visus viņas dabas dotumus, pāris ar viedtālruni uzņemtus foto ievietojot arī savā mikroblogu vietnes Twitter.com kontā.
„Vienkārši atpūšos pludmalē ar savu Ziemassvētku vecīša bikini un cepuri. Nekā īpaša,” rakstīja 34 gadus vecā modele. „Vēlos kaut Ziemassvētki būtu katru dienu. Šis noteikti ir vislabākais veids, kā tos pavadīt. Nekāda stresa. Nekāda iepirkšanās drudža. Vienkārši atpūta.”

Lai arī Māršas bikini krājumi ir visai iespaidīgi – cits pēc cita tie pārsteidz savā krāšņumā – modele ir pārliecināta, ka Ziemassvētku peldkostīms ir viņas vērtīgākais guvums: „Visu laiku vislabākais bikini!” – raksta tetovētā skaistule.