Raksts no Puaro.lv

17. septembris (2013) 12:09

Tauta neizpratnē par Ketijas „konservu bundžu” uz galvas FOTO

Pirmdienas vakarā tika aizvadīts jau ceturtais Jaunās Talantu Fabrikas koncerts. Tajā pirmo reizi uzvaras laurus plūca šova vecākais dalībnieks, ceļu būves inženieris Edgars Gusts ar dziesmu „Save your kisses for me”, kuru veltīja savai mīļotajai meitenei. Kā jau ierasts, dalībnieku gaitas aktīvi komentē sociālo tīklu lietotāju, tomēr šoreiz viņu uzmanību vairāk piesaistīja tieši šova vadītājas Ketijas Šēnbergas (Dombrovskas) savdabīgā galvas rota.

„Eu, nu nopietni, kas tā par kepku-konzervbundžu uz galvas Ketijai?! Neko no stila nesaprotu, protams,” neizpratni pauda bijusī Karsto laika ziņu vadītāja, žurnāla Klubs slejas autore Zane Pabērza.

Apjautusi „šūmēšanos” sociālajos tīklos, Ketija nolēma sava jaunā aksesuāra pielietojumu nedaudz pamainīt, uzliekot to otrādi, tomēr arī ar to daudz nebija līdzēts.

„Kā tad īsti bija jābūt tam kronim? Lejā vai augšā?” – prātoja Twitter.com lietotāji. Šķiet, pati Ketija tomēr nolēma pieturēties pie otrā varianta, eksperimentus ar jauno aksesuāru metot pie malas.