Raksts no Puaro.lv

Svētdiena, 10. februāris (2013) 10:42

Tas ir kas jauns! Eirovīzijas konkursantu strikti uzrauga miesassargs FOTO


Viens no šī gada Eirovīzijas nacionālās atlases lielākajiem pārsteigumiem izrādījies noslēpumainais dziedātājs Niko, kurš ne tikai spītīgi slēpj savu īsto vārdu, bet arī ir ļoti noraizējies par savu drošību. Uz sestdien notikošo otro pusfinālu Palladium mākslinieks ieradās ar personīgo miesassargu, kurš viņu turēja pa gabalu ne tikai no žurnālistiem, bet neļāva pietuvoties arī citiem konkursantiem.

„Gribēju parunāt ar Niko, bet viņa miesassargs mani nelaida klāt. Es zinu, ka man šodien pliks vēders, bet es jau neesmu tāds...” – pārsteigts par notikumu pavērsienu ir grupas PeR vokālists Ralfs Eilands.


Pēc neatlaidīgas gaidīšanas Niko menedžeris pusfināla noslēgumā tomēr ļāva žurnālistiem pārmīt pāris vārdus ar jauno mākslinieku. Vaicāts, kamdēļ nepieciešama tik strikta apsardze, intervijā portālam Puaro.lv dziedātājs atbild: „Man jau reiz dzīvē ir bijusi tāda situācija, kad bija nepieciešams miesassargs, bet tobrīd man tāda nebija. Nevēlos, lai tas vēl kādreiz atkārtotos. Tāpēc turpmāk visos sev svarīgos brīžos gādāšu, lai nekas nenoiet greizi.” Kas tieši ar mūziķi savulaik atgadījies, Niko nevēlējās atklāt.


Lai arī savu īsto vārdu dziedātājs afišē nelabprāt, noskaidrojies, ka puisi sauc Vladimirs Koževņikovs. Viņš savulaik kopā ar mammu piedalījies arī šovā Latvijas Zelta talanti. Tāpat dziedātājs vērtīgu pieredzi guvis Konstantīna Meladzes talantu šovā „Ukraina asarām netic”. Lai arī Niko mācās vēl tikai 12. klasē, viņš Eirovīzijai gatavojas ar maksimālu atdevi: „Es strādāju ļoti daudz, jo man šis konkurss ir svarīgs. Tagad visus spēkus veltīšu finālam Ventspili.” Viņš neslēpj, ka arī turp dosies miesassarga pavadībā.

Tikmēr izskanējusi neoficiāla informācija, ka Niko dziesmu „One” nav izpildījis pats – to viņa vietā esot paveikuši aizskatuvē noslēpti bekvokālisti. „Tās ir pilnīgas muļķības! Dziedāju es pats. Manuprāt, šīs baumas ir izplatījuši tie, kuriem vienkārši skauž,” uzskata dziedātājs.