Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 22. jūlijs (2013) 20:32

Tā Santa Didžus „ielika kloķi” Ritovai un Busulim FOTO/VIDEO

Jānis Klemka

Aizvadītajā nedēļas nogalē festivāla „Positivus” ietvaros notika konkurs „Kokteilis ar Zvaigzni”, kura laurus plūca bārmeņa Ivara Rutkovska un aktrises Santas Didžus tandēms. Latvijas Bārmeņu federācijas un Rīgas Melnā balzama organizētajā  jestrajā sacensībā piedalījās arī Uldis Pētersons ar mūziķi Lauri Busuli, Inguss Reizenbergs ar dziedātāju Martu Ritovu, kā arī Mārtiņš Rozenvalds ar TV personību Ivo Grīsniņu-Grīsli.

FOTOGALERIJA.

Konkursa žūrija, ko veidoja Latvijas Bārmeņu federācijas prezidents Raitis Akerblūms, Rīgas Melnā balzama zīmola vadītājs Ģirts Liniņš un TV dīva Ketija Šēnberga, vērtēja gan kokteiļu garšu, smaržu, izskatu, gan arī to, cik atraktīvs un atbilstošs bijis dzēriena gatavošanas process. Kokteiļa radīšanai katram pārim bija ne vairāk par piecām minūtēm laika un kā galvenā sastāvdaļa tika izmantots Rīgas Melnais balzams.

Santu Didžus bija ieradies atbalstīt vīrs Arnis Bikšus, savukārt par Ingusu Reizenbergu īkšķus turēja dvīņu brālis Andris Reizenbergs. Dalībniekus uzmundrināja arī aktieris Andris Bulis, kas festivālu apmeklēja kopā ar ģimeni. Tāpat skatītāju rindās bija redzama blogere Santa Bindemane un citas sabiedrībā zināmas personas.

“Konkursa dalībnieki pārsteidza ne tikai ar asprātīgiem un ļoti pārdomātiem priekšnesumiem, bet arī ar gardiem kokteiļiem. Esmu pārliecināts, ka visus četrus unikālos kokteiļus pavisam drīz redzēsim bāru dzērienkartēs,” stāsta Latvijas Bārmeņu federācijas Prezidents Raitis Akerblūms.

“Rīgas Melnais balzams ir tradīcijām bagāts dzēriens, kas baudāms arī dažādos kokteiļos, ko jau sen piedāvā Rīgas bāri. Esam pārliecinājušies, ka balzams kombinējams ar visdažādākajām sastāvdaļām, līdz ar to iespējami daudzi jauni kokteiļu veidi,” stāsta SPI Distribution Latvija pārstāvis un Rīgas Melnā balzama zīmola vadītājs Ģirts Liniņš.

Līdztekus konkursam Kokteilis ar Zvaigzni Rīgas Melnā balzama bārā Positivus festivālā bija pieejamas arī dažādas citas aktivitātes, piemēram, hennas darbnīca un krāsainie ķegļi, piektdienas naktī spēlēja DJ Artis Volfs, savukārt sestdien - DJ Egons Reiters. Festivāla otrās un trešās dienas rītā ikviens ģitāras spēles pavadījumā varēja pavadīt laiku atvērtajā lasītavā, kurā bija pieejami izdevniecības Santa žurnāli.