Raksts no Puaro.lv

21. oktobris (2013) 14:36

Tā Liene Brikouska notiesāja savu placentu un uzcienāja arī draudzenes VIDEO

Ekrānuzņēmumi

Septembra nogalē dziedātāja un radio Capital FM ētera balss Liene Brikouska paziņoja, ka nolēmusi apēst savu placentu. Toreiz jaunā māmiņa to nogaršot piedāvāja arī savam labam draugam, dziedātājam un radio kolēģim Markusam Rivam. Lai arī viņam tika izteikti vairāku recepšu varianti, Rivam tomēr maltīte gāja secen, jo placentu Brikouska nolēma pagatavot kokteilī kopā ar raidījuma „Māmiņu Klubs” komandu.

Placentu jaunajām māmiņām iesaka saglabāt, jo tajā atrodas daudz bioloģiski aktīvu vielu. „Gan es pati, gan mani bērni ikdienā lietojam placentas homeopātiju. Es neredzu atšķirību, vai tā tiek uzņemta, atšķaidīta spirtā, vai arī augļu kokteiļa sastāvā,” raidījumā savā pieredzē dalās dziedātājas draudzene, Latvijas princese Katrīna Puriņa. „Arī sejas krēmu sastāvā nereti ir placenta. To mēs uzklājas uz sejas ādas un caur to tā tāpat uzsūcas mūsu organismā.”


Brikouska kopā ar Puriņu un raidījuma „Māmiņu klubs” vadītāju Kristīni Virsnīti pagatavoja augļu kokteili, tam pievienojot savu placentu, ko pēc dzemdībām bija sasaldējusi. Pēc dzēriena pagatavošanas jaunā māmiņa atlikušo placentas daļu ielika atpakaļ ledusskapī.

„Nezinu, vai man pietiktu dūšas savu placentu notiesāt tā, kā senos laikos to darīja hipiji – uzlikt uz maizes, salātlapu pāri un apēst. Bet receptes ir pieejams bezgalīgā daudzumā. Katrs atradīs ko sev piemērotu,” uzskata dziedātāja.

Video var noskatīties šeit.