Raksts no Puaro.lv

17. oktobris (2012) 13:16

Supermodele Ambrosio pēc dzemdībām atkal formā! Pozē 2,5mlj. vērtā apakšveļā

Supermodele Alessandra Ambrosio neslēpj, ka jutusies vairāk nekā noraizējusies pēc tam, kad tikai trīs nedēļas pēc dzemdībām tika izraudzīta par Victoria`s Secret šīs sezonas ekskluzīvā darinājuma – 2,5 miljonus ASV dolāru vērtā apakšveļas komplekta „Floral Fantasy Bra Gift Set” modeli.


Lai arī jebkurš cits Vicotria`s Secret eņģelis par šādu iespēju būtu stāvā sajūsmā, Ambrosio šo piedāvāju uztvērusi ļoti nervozi: „Lai arī no prieka vēlējos kliegt, neslēpšu, ka biju ļoti noraizējusies, jo tolaik vēl atrados pilnīgā māmiņas formā.” Nu jau divu bērnu māmiņa, pirms došanās uz fitnesa klubu un treniņu atsākšanas, konsultējusies ar savu ārstu, lai noskaidrotu, vai tas neietekmēs viņas un mazuļa veselību.

Sākumā modele pievērsusies jogai un vienkāršai soļošanai, bet tad treniņu programmu papildinājusi ar pilatēm un vingrinājumiem mugurai. „Vasarā spēlēju daudz volejbolu, peldēju un pavadīju laiku ar bērniem. Turklāt barošana ar krūti vienmēr palīdz atgūt formu.” Visu šo laiku, arī grūtniecības periodā, Ambrosio ievērojusi īpašu uzturu, kura pamatā bijuši svaigi augļi un dārzeņi, kā arī daudz dabīgo sulu.

„Mana meita [Anja] ļoti mīl kūciņas, mēs tajās mēdzām dalīties... bet tikai dažreiz!” – nedarbos atzīstas supermodele.

Ambrosio demonstrētais apakšveļas komplekts darināts pēc īpaša Victoria`s Secret pasūtījuma, tā 5200 dārgakmeņus – safīrus, rubīnus un ametistus - sagādājuši labākie Londonas juvelieri. Krūštura centrā mirdz 20 karātu dimants.

Vicotia`s Secret tradicionālā modes skate, kurā varēs aplūkot arī šo ekskluzīvo komplektu – šogad notiks 4. decembrī.

Alessandra ar vīru biznesmeni Džeimiju Mazuru (Jamie Mazur) un bērniem - Anju un Noahu


Avots - Dailymail.co.uk