Raksts no Puaro.lv

13. novembris (2012) 11:10

Superbingo jaunā vadītāja – Spin FM ētera balss Ligita Mieze

Novembra izskaņā TV3 raidījums SuperBingo piedzīvos pārmaiņas – no 18.novembra esošajiem vadītājiem Armandam Simsonam un Kristai Peseckai pievienosies jauna kolēģe Ligita Mieze. Bet tas vēl nav viss - SuperBingo šī gada nogalē piedāvā lielisku iespēju septiņas nedēļas pēc kārtas garantēti laimēt septiņas lieliskas automašīnas.

18.novembra rītā TV3 skatītājus no veiksmes spēles SuperBingo studijas sveiks jauna vadītāja Ligita Mieze. Viņa nomainīs līdzšinējo vadītāju Elīnu Kokinu, kura vēlas vairāk laika veltīt savam biznesam un tā attīstībai. Ligita ir 27 gadus jauna ķekavniece, kuru dzīvē pavada moto:  Vienmēr doties tikai un vienīgi uz priekšu – gan dzīvē, gan karjerā, gan pašizaugsmē. Jaunā vadītāja ieguvusi bakalaura un maģistra grādu socioloģijā: „Nepareizā izglītība ievedusi pareizās karjeras sliedēs!” – uzskata pati Ligita. Viņa sevi raksturo kā mērķtiecīgu un spītīgu personību. Viņai patīk rudens, jo tas vienmēr nes jaunas vēsmas dzīvē – šis rudens ar jaunajiem pienākumiem SuperBingo ir kā apliecinājums tam.Ligita darba gaitas sākusi kā tirgus pētījumu analītiķe, vēlāk turpinājusi reklāmas projektu koordinatores amatā. Viņa strādājusi pie dažādiem televīzijas projektiem, piemēram, Vasaras/Ziemas Olimpiskajām spēlēm, Eirovīzijas, Pasaules/Eiropas futbola čempionātiem un citiem. Šobrīd darbojas kā mārketinga un pašreklāmas projektu vadītāja un ir arī radio Spin FM ētera personība. Viņa kopā ar kolēģi Nauri Brikmani vada izklaidējoši filozofisku raidījumu "Urbānie filozofi". Paralēli visam Ligita gandrīz divus gadus vadījusi "Latloto 5 no 35" un arī "Viking Lotto" televīzijas izlozes.


Bet SuperBingo pārsteidz ne tikai ar jaunas vadītājas ierašanos - šī gada nogalē veselu septiņu nedēļu garumā būs iespējams laimēt septiņas automašīnas Opel Meriva, Nissan Juke, Ford Focus, Mazda 3, Hyundai ix35, Peugeot 5008 un Opel Insignia. Tas nozīmē, ka, paralēli iespējai ik nedēļu laimēt automašīnu Lielajā laimes ratā, Latvijas Loto piedāvā vēl vienu papildu iespēju kļūt par automašīnas īpašnieku. Lieliskā iespēja garantēti tikt pie septiņām jaunām mašīnām būs no 25.novembra un ilgs līdz pat jaunā, 2013.gada, 6.janvārim.