Raksts no Puaro.lv

Otrdiena, 23. jūlijs (2013) 07:58

Stiprais vējš Jūrmalā izdzenā Comedy Club zvaigznes FOTO

Pirmdien pirmo reizi Latvijā gaisā tika palaists Comedy Club dirižablis. Tam par godu bija paredzēts smalks pasākums prestižajā Jūrmalas atpūtas kompleksā Havana Club Lounge, tomēr humoristus tur negaidītus pārsteidza iespaidīgs vējš.

FOTOGALERIJA.Dabas stihijas dēļ Comedy Club zvaigznes bija spiestas pamest viņiem par godu klātos galdus restorānā, lai dotos aizvējā – uz Dzintaru koncertzāli. No turienes arī tika gaisā palaists šova jubilejas dirižablis, kas iezīmē festivāla laika sākumu.

Par godu Comedy Club desmitgadei paredzēta iespaidīga koncertu un izklaides programma, kas no 31. jūlija līdz 4. augustam notiks koncertzālē „Dzintari” un atpūtas kompleksā „Havana Club Lounge”, pulcējot pasaules mēroga slavenības.

Par uzmanības trūkumu nevarēja sūdzēties humorists Gariks Martirosjans, kurš uz pasākumu bija ieradies, tērpies spilgtās drēbēs, līdz ar to nevarēja palikt nepamanīts.

Dirižabļa palaišanai izmantoja dārgu gāzi – hēliju, kas nav sprādzienbīstama un kuras tuvākā ieguves vieta ir Alžīra. Pats dirižablis ir izgatavots ASV, un tā atmuitošanai bija nepieciešama Latvijas Aizsardzības ministrijas atļauja, jo dirižablis ir iekļauts stratēģiskas nozīmes preču kategorijā.