Raksts no Puaro.lv

1. oktobris (2013) 06:32

Šova saimniekus iekārojušas pat dāmas no ārzemēm

Jau pavisam drīz starts tiks dots TV3 šova "Saimnieks meklē sievu" otrajai sezonai un varēs uzzināt, kuri pieci no šova dalībniekiem saņēmuši visvairāk vēstuļu. Kopš pavasara, kad sievietes tika aicinātas rakstīt saimniekiem un vīrieši – vienīgajai saimniecei Magonei Burkai, daudz kas noticis. Jau pirmajā rudens sērijā atklāsies, ka viens no saimniekiem vasarā palicis bez mājas, bet Burku saimniecībā apciemojis neaicināts līgavainis.


TV3 šovs "Saimnieks meklē sievu" pavasarī iepazīstināja ar deviņiem saimniekiem – Dagni Darģi no Pūres pagasta, Mārtiņu Vaičuli no Andrupenes, Renāru Manuilovu no Bārbeles, Mārtiņu Jātnieku no Codes pagasta, Mārtiņu Bagāto no Salas pagasta, Aināru Lūsi no Trapenes pagasta, Ingu Krūmiņu no Blomes pagasta, Jāni Liņķi no Kurmāles pagasta, Raivi Granovski no Zlēkas un vienu saimnieci – Magoni Burku, un visi vēlas atrast sev otru pusīti. „Šogad izskatās, ka saimnieki zina, uz ko iet! Līdz ar to viņi ir mērķtiecīgāki, ar viņiem ir vienkāršāk un vieglāk. Visiem saimniekiem ir svarīgs rezultāts,” saka šova "Saimnieks meklē sievu" vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare.


Kuri pieci dalībnieki saņēmuši visvairāk vēstuļu? Tas atklāsies rudens pirmajā "Saimnieks meklē sievu" sērijā, kad Sipeniece-Gavare izvadās visiem vēstules. Pieciem populārākajiem saimniekiem no lielās vēstuļu kaudzes būs jāizvēlas piecas dāmas, ar kurām satikties klātienē. Visi saimnieki pavisam kopā saņēmuši 502 vēstules. Pārsteidzoši, ka rakstītājas ir ne tikai no Latvijas, bet vēstules atceļojušas arī no Anglijas un pat Dānijas. Lai no visām līgaviņām izvēlētos īsto un vienīgo, kāds saimnieks izmantos pat seno zīlēšanas metodi ar diegu un gredzenu. Bet viens no saimniekiem šajā vasarā palicis bez mājas.

Notikumi saimniecībās šogad solās būs varen spraigi. Kāda no līgaviņām saimniecībā ieradīsies dienu ātrāk nekā norunāts, bet cita izrādīsies baltā ragana. Taču amizanti klāsies ne tikai ar līgaviņām, bet arī ar līgavainim, kurš pie Burkas ieradīsies nelūgts. Šova producente Sandija Miezīte atklāj, ka šogad dalībniekiem saimniecībās bijis jāstrādā daudz vairāk nekā pagājušajā gadā, un bijuši daudz kuriozu mirkļu un arī patiesu konfliktu. Lai arī klājies visādi, šova vadītāja Sipeniece–Gavare sola, ka kāzas šoruden būs. Ja iesākts par kāzām, var atklāt, ka šovā būs iespējams ieraudzīt arī aizvadītās sezonas laimīgos pārus – dabas bērnus Gunitu un Kasparu, kuri aizvadītajā nedēļā apprecējušies, kā arī Maritu un Sandi.