Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 30. janvāris (2013) 10:50

Šleseru piektais bērns beidzot būs meitiņa?

Uzņēmēja Aināra Šlesera (43) un viņa kundzes Ineses Šleseres (40) ģimenē šā gada pirmajā pusē, iespējams, esot gaidāms jau piektais bērns. Runā, ka tā būšot meitiņa.

Žurnāla Privātā Dzīve rīcībā nonākusi informācija, ka uzņēmēja Aināra Šlesera un Ineses Šleseres ģimenē gaidāms pieaugums, turklāt ļoti ticams, ka pāris beidzot pasaulē sagaidīs pirmo meitiņu. Pirmās četras Šleseru ģimenes atvases ir dēli – Edvards, Ričards, Gerhards Daniels un Marks Leonards. Jaunākais pāra dēls pasaulē nāca 2011. gada maijā un šobrīd ir gadu un astoņus mēnešus vecs.

Sazināties ar Šleseru ģimeni Privātajai Dzīvei neizdevās. Lai arī viņi bija informēti par publikāciju, pāris izvēlējās šo faktu nekomentēt.

„Mans mazais puika no trīs līdz piecu gadu vecumam gāja angļu bērnudārzā, tad es viņu ieliku krievu bērnudārzā. Sešu gadu vecumā viņš runā trīs valodās,” pērnā gada nogalē intervijā žurnālam Playboy par savu trešo dēlu Gerhardu Danielu stāstīja Šlesers. „Viņa pirmā svešvaloda būs jau viņa ceturtā valoda. Vācu, norvēģu vai ķīniešu. Esmu ļoti laimīgs cilvēks. Tas ir tas, ko varu pateikt. Man ir ģimene un bērni, neko citu man nevajag. Es sievai apsolīju šajā intervijā nerunāt par ģimeni. Vienīgi varu pateikt, ka man tagad ir daudz vairāk laika, ko pavadīt kopā ar bērniem. Pēdējais gads man ir bijis ļoti nozīmīgs tieši privātajā dzīvē, jo daudz vairāk esmu varējis būt kopā ar ģimeni.”