Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 3. marts (2014) 11:56

Slavenības, kuras nelieto ne grama alkohola

Pasaules slavu parasti pavada ne vien iespaidīgs cipars bankas kontā, bet arī vētrainas ballītes, kurās neiztikt bez apreibinošām vielām. Ne vienai vien slavenībai pēc regulārās uzdzīves kādu laiku nācies pavadīt rehabilitācijas klīnikā, turklāt ārstēšanās no alkoholisma vēl ir mazākā no bēdām. Izrādās, Holivudas slavas lutekļu vidū ir arī gudrinieki, kuri raduši pavisam vienkāršu risinājumu visām šīm ķibelēm – atteikušies no alkohola, pirms tas izraisījis nepatikšanas.

Dženifera Hadsone. Oskarotā aktrise strikti nolēmusi atteikties ne vien no alkohola vai narkotisko vielu lietošanas, bet arī smēķēšanas.„Intrigante” Bleika Laivlija skaidro, ka alkohola un narkotisko vielu lietošanu gluži vienkārši viņu nekad nav interesējusi.Taira Benksa. Lielākā daļa supermodeļu no apreibinošajām vielām nespēj iztikt pat dienu, bet ne viņa! Benksa narkotikas nekad nav pat pamēģinājusi, bet pēdējo reizi alkoholu pagaršoja 12 gadu vecumā.Seriāla „Sekss un lielpilsēta” labā meitene Kristīne Deivisa ir tikpat priekšzīmīga arī realitātē. 22 gadu vecumā aktrise atteicās no alkohola pavisam, jo uzskatīja, ka tā lietošana traucē viņas karjerai.Kas to būtu domājis! Holivudas „sliktais puika” Rasels Brends ir skaidrā jau gadiem ilgi. 2012.gadā populārais komiķis nosvinēja 10 gadu skaidrā būšanas gadadienu. Aktieris uzskata, ka alkoholismu un narkotiku atkarību veicina šo nodarbju kriminalizēšana, padarot šīs vielas par vilinošo „aizliegto augli”.
Nav nekāds noslēpums, kāpēc „Sekss un lielpilsēta” dīva Kima Ketrela savos 57 gados izskatās tik satriecoši labi. Aktrise gluži vienkārši nelieto ne grama alkohola vai narkotiku.Bredlija Kūpera karjera uzņēma straujus apgriezienus uzreiz pēc tam, kad aktieris aptvēra, ka reibinošo vielu lietošana tai traucē.Pagājis jau labs laiks, kopš aktrise Kristīna Ričija sev centās ieskaidrot, ka alkohols tikai palīdz viņai pārciest stresa pilno ikdienu. Nu kinozvaigzne vairs nelieto ne lāses.Kolins Farels ir skaidrā jau astoņus gadus. Aktieri gan pirms tam māca bažas, ka gadījumā, ja viņš būtu pilnīgi skaidrā, viņš zaudētu savu aktiermeistarību. Tā izrādījās vien maldīga aizbildināšanās.Seriāla „Draugi” zvaigzne Metjū Perijs droši apgalvo, ka vislielākais lepnums viņa dzīvē esot par to, ka viņš pēc vētrainās 90.gadu uzdzīves spējis pateikt „nē” reibinošajām vielām.Deivids Bekhems sevi formā uztur ne vien ar regulāru sportošanu, bet arī pareizu izturu, kas pilnībā izslēdz jebkāda veida alkohola lietošanu.Ikreiz kad Džerardam Batleram kāds piedāvā iedzert aliņu, aktieris sev atgādina, ka viņš savu mūža alkohola devu izlietoja jau no 14 līdz 27 gadu vecumam.Lai arī kāds būtu viņa apņemšanās iemesls, fakti rāda – grupas „Coldplay” līderis Kriss Martins alkoholam nav pieskāries kopš 1999.gada.