Raksts no Puaro.lv

Svētdiena, 31. marts (2013) 11:06

Skonto sportisti bezpalīdzīgi vēro,kā Andele Mandele iekaro futbola laukumu FOTO

Sestdien Skonto hallē norisinājās līdz šim vērienīgākais dāmu garderobes izpārdošanas pasākums "Andele Mandele Grand". Pērļu Medību apmeklētājiem bija iespēja ielūkoties teju 850 dalībnieču drēbju skapjos, tostarp arī Latvijas Nacionālā Teātra izrāžu tērpu krājumos. Skonto futbolisti notiekošajā bezpalīdzīgi noskatījās no malas.


No "komandtiltiņa" mednieces uzraudzīja Līva Jaunozola


Dāmas (un arī kungi!) pilnībā nodevās Andeles vērienam un pērļu medību azartam. Rūpējoties par pasākuma dalībniekiem un tā apmeklētājiem, organizatori bija parūpējušies ne tikai par iepirkšanās zona, bet arī vietām, kur iemalkot kafiju, kādu atspirdzinošu dzērienu un gardas uzkodas.

Andele Mandele aizsākumi meklējami 2008. gadā. Sākumā tā bija iepirkšanās ballīte tikai tuvāko draugu lokā. Nu jau pasākuma idejas autores Līvas Jaunozolas draugu skaits audzis līdz vairākiem simtiem, jo ideja izpārdot savu garderobi un iegādāties jaunas pērles ātri vien uzrunāja meitenes visā galvaspilsētā.

Savu garderobi izpārdeva arī dziedātāja Laura Raila


Šī bija jau otrā reize, kad Andele Mandele notiek Skonto halles telpās. Pirmais pasākums norisinājās pērnā gada 15. septembrī, pulcējot 530 dalībnieces un tūkstošiem apmeklētāju.

Kā katru reizi, arī vakar pasākumā darbojās īpašs stūrītis, kur neizpārdotās mantas varēja ziedot labdarības organizācijām. Iepriekšējā Grand Andelē tika saziedoti divi pilni busiņu furgoni ar kvalitatīvām drēbēm, kas tika nogādātas uz Ķeguma un Daugavpils skolām un bērnunamiem.