Raksts no Puaro.lv

1. oktobris (2013) 09:05

Skārleta Johansone: Deviņu gadu vecumā man bija balss kā pīpējošam dzērājam

Seksapīlā Holivudas aktrise Skārleta Johansone (Scarlett Johansson) ir elks ne tikai vīriešu, bet arī sieviešu vidū. Nesenā intervijā amerikāņu aktrise atklāj, ka bērnībā viņa tik harizmātiska nemaz neesot bijusi, galvenokārt, īpatnējās balss dēļ.

„Kad filmējos reklāmās, mana balss bija tika briesmīga. Tas bija tik atbaidoši, jo deviņu gadu vecumā izklausījos pēc viskiju dzeroša, cigāru smēķējoša veča. Ar tādu balsi želejkončas nepārdosi,” intervijā „Interview magazine” stāsta 28 gadus vecā aktrise.

„Reiz mana mamma mani aizveda uz TV reklāmas kastingu, bet mani nepaņēma. Biju satriekta. Man likās, ka tās ir manas karjeras beigas... un tā es sapratu, ka ar raudāšanu varu panākt teju jebko,” atceras kinozvaigzne.

Johansone atzīst, ka, lai labi darītu savu darbu, viņai nepieciešams diezgan daudz laika slinkošanai. „Es ietu bojā, ja nevarētu satikt savu draugu, kad vēlos, iedzert kādu dzērienu ar draugiem, aiziet uz sporta zāli vai satikties ar tēti.”

„Apbrīnoju aktierus, kuri strādā teātros – astoņas izrādes nedēļā un katra no tām ilgst trīs stundas. Tāds darbs ir mokošs, brīvā laika sev tikpat kā neatliek.”