Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 15. maijs (2013) 09:38

Skandāls! Modeles Gintas Lapiņas vīrs piekāvis Monako troņmantinieku

Kas Jauns, Facebook.com

Latviešu topmodeles Gintas Lapiņas (23) vīru, amerikāņu uzņēmēju Adamu Hoku (48), vaino četru jauniešu piekaušanā. Viens no viņiem ir Monako princeses Karolīnas dēls Pjērs Kazigari.

Lai arī incidents noticis pirms vairāk nekā gada, par notikuši arvien kulsta mēles. Šajā ķīviņā iesaistītas vairākas sabiedrībā labi zināmas, bagātas un augstdzimušas personas un latviešu modeles laulātais draugs.

Prestižajā Ņujorkas rajonā Manhetenā ir kāds sabiedrības krējuma iecienīts klubiņš, kam dots nosaukums „Double Seven”. Iekļūt tajā nav viegli, tas ir pa spēkam tikai priviliģētām personām. Viens galdiņš šajā iestādē maksā 2550 dolāru, bet viena Grey Goose degvīna pudele – 450 dolāru. Šādu klubu galvenais mērķis ir likt slavenībām justies komfortabli – tur viņiem neseko nevēlami preses fotogrāfi vai uzmācīgi svešinieki.

Viens no smalkā kluba īpašniekiem Džefrijs Džahs šajā vakarā ciemos uzaicināja savu labu draugu, Lapiņas vīru Adamu Hoku un viņa paziņas un apsēdināja pie viena galdiņa ar sabiedrības krējuma pārstāvjiem. Viņu vidū bija 25 gadus vecais Monako princeses Karolīnas dēls Pjērs Kaziragi, 27 gadus vecais grieķu kuģniecības magnāta mazdēls, Parisas Hiltones bijušais draugs Stavross Niarčoss, 28 gadus vecais franču modes žurnālistes Roitfeldas dēls Vladimirs Restuāns Roitfelds un 34 gadus vecais nekustamo īpašumu investors Djego Marokvins.

Strīds kompāniju starpā izcēlās degvīna pudeles dēļ, ko Džahs bez maksas uzsauca Lapiņas vīra kompānijai. Tā kā Hoks sākumā Niarčosu neatpazina, viņš puisim aizrādīja, lai neaiztiek viņu dzērienu, bet Hiltones bijušais draugs par to tikai paņirgājās: „Ja jau jūs nevarat atļauties pudeli, es nopirkšu vienu visam galdiņam.” Vakara gaitā Hiltones bijušais draugs un visa viņa kompānija ik pa laikam izmantoja izdevību pasmīkņāt par „nabadzīgo” kompāniju, kas noveda pie jau iepriekš minētā kautiņa.

Divu minūšu laikā Hoks pamanījās piekaut visus četrus jauniešus. Kazigari no kluba aizveda ar ātro palīdzību, bet Hoku apsardze centās aizvest pa sānu durvīm, tomēr viņus apturēja policija, Lapiņas vīru nogādājot iecirknī.

Niarčosam vakars beidzās ar pārsistu muti, Marokvinam ar zilu aci, Roitfeldam ar nobrāztu seju un ausi, bet Kazigari uz vaiga bija nepieciešams likt šuves, konstatēts arī mikro plīsums žokļa kaulā. Notikums tika plaši apspriests medijos, neiztika arī bez sūdzībām tiesā.