Raksts no Puaro.lv

10. novembris (2013) 15:13

Sipeniece un Kaimiņš uzrīko iespaidīgu mošķu burziņu FOTO

Viktors Ozoliņš, Puaro.lv

Sestdienas vakarā iepirkšanās parks Alfa bija dažādu briesmoņu un mošķu pārpildīts. Bērni, jaunieši, pieaugušie un pat veselas ģimenes bija sagādājušas atraktīvus tērpus par godu jaunā Capital City veikala atklāšanai ar mērķi iegūt galveno balvu – Apple iPhone 5S Gold.

FOTOGALERIJA.

Jaunā Capital City veikala atklāšanas svinības tika rīkotas Adamsu ģimenes stilā un visi pasākuma apmeklētāji bija aicināti ierasties tematikai pieskaņotos tērpos. Izdomas bagātākos un atraktīvākos pasākuma apmeklētājus sagaidīja vairāki konkursi ar iespaidīgām balvām.

Jura Kulakova simpātijas iekaroja kāda noslēpumaina daiļava


Pasākuma vadītāja ampluā iejutās aktieris, radio Boom FM raidījumu vadītājs Artuss Kaimiņš, kurš bija pārģērbies par Drakulu. Tērpu vērtēšana bija uzticēta TV un radio personībai Baibai Sipeniecei-Gavarei, mūziķim Jurim Kulakovam un radio dīdžejam Ufo jeb Kasparam Upacierim.

Īpašu pārsteigumu pasākuma organizatori sarūpēja kādam puisītim, kuru cilvēku burzmā pamanījās aplaupīt garnadži, līdzi sev aiznesot viņa telefonu. Veikaliņa vadība puisēnam uzdāvināja iPod, lai kaut mazliet remdētu viņa skumjas: „Tas gan nav telefons, tomēr atceries – par lietām ilgi skumt nevajag! Ja tev nepieciešams, mēs ar Ufo varam taviem vecākiem uzrakstīt paskaidrojumu par telefona nozaudēšanu,” skumjo puiku mierināja Baiba Sipeniece.