Raksts no Puaro.lv

17. augusts (2013) 10:33

Seriāla Bīstamās mājsaimnieces aktrises cita citu nevar ciest

Bulls Press

Lai spētu radīt baudāmu produktu, šajā gadījumā – TV seriālu, nevar iztikt bez saliedēta un spēcīga darba kolektīva. Tomēr ne vienmēr lietas norit pēc plāna. Pirms kāda laika pie skatītājiem nonāca pēdējā pasaulslavenā seriāla „Bīstamās mājsaimnieces” sērija, un tikai tagad atklājies, ka tā varones cita citu nemaz nevar ciest.

Visus šos gadus aktrises ir klusējušas kā partizānes, noliedzot jebkādas runas par nesaskaņām savā starpā. Tā kā preses rīcībā bija nonācis diezgan daudz faktu, kinozvaigzne Terija Hačere (Teri Hatcher) nolēma vairs neslēpt patiesību.

Tieši Kačere visvairāk cietusi no intrigām aktrišu vidū. Piemēram, seriāla kolēģe aktrise Nikoleta Šeridana (Nicollette Sheridan) reiz nosauca viņu par „ļaunāko sievieti uz zemes.” Tikmēr fotosesijā žurnālam Vanity Fair aktrise Eva Longorija (Eva Longoria) draudēja nepiedalīties, ja Kačerei tiks piešķirta vieta centrā. Turklāt noslēdzoties „Bīstamo mājsaimnieču” pēdējais sezonai, seriāla radošā komanda aktrisēm nosūtīja dāvanas un pateicības vēstuli, pieminot visu aktrišu vārdus, izņemot Kačeres.Jautāta par šīm nesaskaņām, Kačere norādīja: „Komanda zina, ka šobrīd esmu izlekusi braucoša autobusa priekšā, lai paglābtu pārējos. Es jau tā visu šo astoņu gadu laikā esmu bijusi dāsna, viņi to var apstiprināt. Tāpēc man ir vienalga, ko citi raksta. Nezinu, ko kurš kuram ir teicis vai devis. Zinu tikai to, ka varu paskatīties uz sevi spogulī bez sirdsapziņas pārmetumiem.”