Raksts no Puaro.lv

12. augusts (2013) 11:54

Selēna Gomeza izmisīgi cenšas noslēpties no paparaci FOTO

Aizvadītajā nedēļas nogalē pie „sulīga” materiāla tika britu preses izdevums „The Sun”. Intervijā žurnālam kāda medicīnas studente Milina Džensena (Milyn Jensen ) apgalvo, ka pārgulējusi ar dziedātāju Džastinu Bīberu (Justin Bieber) un tieši šis vienas nakts sakars kalpojis par iemeslu tam, ka Bībers nolēma patraukt savas un dziedātājs Selēnas Gomezas (Selena Gomez) attiecības. Šī nav pirmā reize, kad meitenes, dzenoties pēc slavas, apgalvo, ka pārgulējušas ar pasaulslaveno pusaudzi, tomēr Gomezas reakcija uz šīm ziņām ir visai aizdomīga.

Dienā, kad klajā nāca sensacionālie jaunumi, ierasti smaidīgā un komunikablā dziedātāja visiem spēkiem centās noslēpties no nevēlamiem skatieniem. Neraugoties uz to, ka ārā valdīja pamatīga svelme, 21 gadu vecā zvaigzne Losandželosas ielās izgāja, ietinusies biežā oranžā vilnas segā, kurai cauri knapi spēja saskatīt ceļu.

Gomezas un Bībera attiecības pēc (pirmās) šķiršanās bijušas visai sarežģītas. Pāris vēl labu laiku pēc tam paguva gan saiet kopā, gan izšķirties neskaitāmas reizes.

Intervijā „The Sun” 22 gadus vecā studente stāsta, ka pērnā gada nogalē kāds viņas draugs viņu iepazīstinājis ar Bīberu un pēc vētrainas ballītes abi devušies uz viesnīcu, kur „viss noticis pats no sevis”.

Milina Džensena