Raksts no Puaro.lv

Piektdiena, 18. maijs (2012) 13:34

Sandis Ozoliņš un Anna Lieckalniņa izšķīrušies

Šīs nedēļas vidū punktu savām attiecībām pielicis viens no Latvijas visaprunātākajiem pāriem – Rīgas Dinamo hokejists Sandis Ozoliņš un bijusī TV dīva Anna Lieckalniņa. Šķiršanās faktu telefonsarunā portālam Puaro.lv apstiprināja arī pati šarmantā raidījumu vadītāja. Lai arī sīkākos komentāros viņa dalīties nevēlējās, Lieckalniņa neslēpa, ka galvenais iemesls šim notikumu pavērsienam esot tieši raksturu nesaderība.

Anna Lieckalniņa (28) un Sandis Ozoliņš (38) kopā bija teju divus gadus. Sākotnēji viņi dzīvoja īrētā mājā Jūrmalā, bet vēlāk pārcēlās uz ekskluzīviem apartamentiem Rīgas centrā.

Pērnā gada sākumā hokejists oficiāli šķīra savu un sievas Sandras vairāk nekā piecpadsmit gadus ilgušo laulību. Abu kopdzīves laikā dzimuši divi dēli - Roberts un Kristofers. Abi dēli kopā ar māti dzīvo un mācās ASV - latviešu valodu viņi neprot.

Sandis Ozoliņš ar bijušo sievu Sandru


Anna Lieckalniņa savulaik bija redzama TV ekrānos, vadot raidījumu „Tautas balss”, muzikālo šovu „Cīņas klubs”, šovu „Zvaigžņu lietus” un Latvijas mūzikas kanāla „Top 10”. Pirms trim gadiem TV dīva Latvijas šovbiznesu pameta.