Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 26. februāris (2014) 14:14

Samanta Tīna: Divus gadus neesmu bijusi pie jūras. Vēlos atgūt iekavēto!

Spilgtā dziedātāja Samanta Tīna šogad Eirovīzijas superfinālā cīnījās jau trešo gadu pēc kārtas. Lai arī talantīgajai māksliniecei fanu netrūkst un arī žūrija viņas sniegumu ikreiz novērtē atzinīgi, ceļazīme uz starptautisko dziesmu konkursu jau atkal Samantai aizgājusi gar degunu. Intervijā portālam Puaro.lv dziedātāja dalās pārdomās par dziesmu konkursa rezultātiem, kā arī atklāj, ar ko nu aizņemta viņas ikdiena.

Agneta: Vai pēc kārtējās neveiksmes neesi zaudējusi motivāciju piedalīties Eirovīzijas atlasēs?

Samanta: Uzskatu, ka man nekas nav aizgājis gar degunu, tomēr šis bija pēdējais gads, kad piedalos Eirovīzijas dziesmu konkursa atlasēs. Man nav komentāru... Man tiešām nav komentāru. Ja būtu uzvarējis Dons, viss būtu bijis skaidrs un es par to tikai priecātos. Protams, es „Aarzemniekiem” vēlu veiksmi un solu turēt īkšķus, bet es nesaprotu – vai tā mēs nesīsim Latvijas vārdu Eiropā?! Varbūt mēs kaut ko nesaprotam un viņiem tiešām viss izdosies... Es esmu šokā par rezultātiem.


A.: Ar ko šobrīd ir aizņemta tava ikdiena?

S.: Ja godīgi, esmu ļoti priecīga, ka Eirovīzija ir noslēgusies, līdz ar to esmu pabeigusi darbu pie šī skaistā projekta, ka aizņēma trīs mēnešus intensīva darba. Tas ir beidzies uz visnotaļ pozitīvas nots, jo man būs vairāk laika pievērsties citām nodarbēm. Daudzi noteikti būs pamanījuši, ka piedalos jaunā TV3 šova „Izklausies redzēts” tapšanā. Nu varēšu tam nodoties ar maksimālu atdevi, jo darba tiešām ir daudz – jāmācās dziesmu teksti, jāgatavo horeogrāfija un jāstrādā pie stila izveides. Turklāt marta sākumā paredzēta pirmizrāde režisora Zigurda Neimaņa komēdijai „Gumijas princis”, kas būs mana debija uz teātra skatuves. Savukārt maijā plānoju piedalīties Noras Bumbieres piemiņas koncertos. Pēc ilgas prombūtnes Amerikā beidzot Latvijā ir atgriezies mans bundzinieks, tāpēc esam sākuši darbu pie jaunas koncertprogrammas.

Jaunajā TV3 šovā Latvijā zināmiem mūziķiem būs pēc iespējas precīzāk jāatveido kāds pasaulslavens dziedātājs


A.: Izklausās, ka darba būs daudz. Vai pietiks laika arī atpūtai?

S.: Gan jau es paspēšu arī atpūsties. Esmu apņēmusies izmantot laiku lietderīgi, jo divus gadus jau neesmu bijusi vasarā pie jūras. Gluži vienkārši laika trūkuma dēļ. Pārbraucot mājās no koncerta četros naktī, parasti noguļu visu nākamo dienu līdz pat trijiem pēcpusdienā. Kāda vēl jūra? Šovasar tiešām vēlos atgūt iekavēto. Varu droši apgalvot, ka šobrīd tiešām jūtos laimīga, jo man apkārt ir tik daudz jauku cilvēku, kuri mani mīl un kurus mīlu es.

A.: Gan Eirovīzijas pusfinālā, gan finālā demonstrēji daudz skaistu tērpu. Kas rūpējas par tavu stilu?

S.: Liels paldies jāsaka modes zīmolam „EFL”, personīgi tieši dizainerei Elmīrai Kakimovai, jo viņa ir tiešām fantastiska! Zinu, ka viņa turēja par mani īkšķus gan pusfinālā, gan finālā.


A.: Jau iepriekš esi radījusi pati savus apavus. Vai neesi apsvērusi iespēju pievērsties savu kleitu radīšanai un laist klajā pati savi tērpu kolekciju?

S.: Šobrīd ar šo domu sevi pārāk nenoslogoju, jo tāpat ko darīt pietiek. Vēlos vairāk koncentrēties uz muzicēšanu, nevis blakus lietām. Turklāt arvien vairāk skatos ārzemju virzienā. Arī šogad plānoju doties uz Baltkrievijā notiekošo jauno izpildītāju konkursu „Slavjanskij bazar”. Esmu tur piedalījusies jau kā konkursante un žūrijas pārstāve, tāpēc šogad uzstāšos kā viesmāksliniece. Esmu saņēmusi daudz piedāvājumu sadarboties ar ārvalstu mūziķiem. Šobrīd arī apsveru domu doties uz Čehiju, lai tur uzstātos ar koncertu sēriju klubos.