Raksts no Puaro.lv

28. decembris (2012) 06:59

Šakira futbolistam Pikē dāvājusi dēlu

Ceturtdienas vakarā Šakira un viņas līgavainis, pazīstamais Spānijas izlases futbolists Žerārs Pikē (Gerard Pique) mūsdienās nu jau diezgan klasiskā un ierastā veidā – ar ierakstu mikroblogu vietnē Twitter.com – paziņoja priecīgu vēsti. „Pasaulē nācis mūsu dēls! Esam neizsakāmi laimīgi! Paldies visiem par īsziņām!” – savā profilā raksta sportists.

Vēl dienu pirms Ziemassvētkiem Šakira ar visu lielo punci priecīgi devās apgaitā pa Barselonas lielveikaliem, lai iepirktu Ziemassvētku dāvanas tuviniekiem. Neraugoties uz grūtniecību, kolumbiešu dziedātāja aktīvi turpināja savu muzikālo karjeru – nesen tika apstiprināts, ka viņa aizvietos Kristīnu Agileru (Christina Aguilera) žūrijas krēslā amerikāņu TV talantu šovā The Voice.


„Viņa plāno izdot savu jaunāko albumu uzreiz pēc bērniņa piedzimšanas, jo grūtniecības dēļ viņai jau tā nācās atcelt savu koncertturneju,” nesen intervijā presei stāstīja Pikē. „Ļoti iespējams, ka albumā tiks iekļauta dziesma arī kataloniešu valodā, kas sauksies „Traka pēc tevis”.”

„Lai arī par puisēna vārdu esam jau domājuši, galējo lēmumu vēl neesam pieņēmuši,” neslēpa sportists. „Presē izskanējuši dažādi smieklīgi minējumi, piemēram, par vārdu Ulisito. Tās ir muļķības. Mums patīk vārds Bīls. Vai Žerārs. Bet vēl neko nezinām.”