Raksts no Puaro.lv

21. novembris (2013) 07:33

Saimons Kauels pārspīlējis ar botoksu FOTO

Nav nekāds noslēpums, ka talantu šovu tiesnesis, mūzikas magnāts Saimons Kauels piekopj visdažādākās skaistumkopšanas tehnoloģijas, lai tikai saglabātu jauneklīgu izskatu pēc iespējas ilgāku laiku. Ņemot vērā, ka viņam ir jau 54 gadi, viņš tiešām izskatās cienījami labi. Tomēr kā jau jebkurā citā sfērā, arī rūpējoties par savu ārieni jāzina mērs.

Otrdienas vakarā apmeklējot Jaguar's F-Type R Coupe prezentācijas pasākumu Losandželosā, talantu šovu tiesnesis apkārtējos pārsteidza ar savu neparasto sejas mīmiku. Zinātāji stāsta, ka šādus sejas vaibstus Kauels guvis, pārspīlējot ar botoksa injekcijām.

Šī gada aprīlī intervijā radio Times šovu tiesnesis pats atzinās, ka sevis uzturēšanai formā naudu un laiku nežēlo: „Es sportoju trīs, četras reizes nedēļā. Labprāt lietoju botoksu, ik dienu uzņemu „tonnas” vitamīnu un to injekcijas – ja ticēsi, ka šīs lietas tiešām darbojas, jutīsies labāk.”

Jaguāra prezentācijas pasākumu apmeklēja arī divas viņa bijušās mīļotās – Terija Seimora un Mezgana Hasainija. Tomēr tas mūzikas producentam neliedza baudīt vakaru. Viņa domas, visticamāk, aizņem pavisam citi notikumi, proti, pavisam drīz pasaulē jānāk viņa pirmdzimtajam.