Raksts no Puaro.lv

3. novembris (2013) 12:37

Sabiedrības dāmas degustē pustūkstoti vērtu konjaku un pielaiko briljantus FOTO

Trešdien Jūrmalā Rémy Martin konjaka nams organizēja vakariņas un degustāciju par godu jaunākā konjaka Rémy Martin Centaure de Diamant atklāšanai Latvijā. Par dārgakmeni dēvēto un pustūkstoti vērto dzērienu bija ieradušies nobaudīt restorānu, bāru un viesnīcu īpašnieki un vadītāji. Viņu vidū restorāna 36.līnija īpašnieks Lauris Aleksejevs, muzikālā bāra Pacho īpašnieks Patriks Grīva un Grand Palace menedžere Svetlana Loeva. Savukārt citas sabiedrības dāmas - Liene Skulme un Gunita Irbe - pēc konjaka degustācijas piemērīja rotas no salona SHINE briljantu kolekcijas.

FOTOGALERIJA.


Jauno augstākās kvalitātes konjaku Centaure de Diamant prezentēja Rémy Martin konjaka nama vēstnieks no Francijas Patriks Marjē (Patrick Mariuz), kurš Latvijā viesojās pirmo reizi. Pēc degustācijas un vakariņām viesi turpināja baudīt vakaru smalkajās restorāna Giardino telpās, ar Patriku apspriežot jaunā dzēriena garšas nianses un kūpinot cigārus. Dāmu uzmanību īpaši piesaistīja vairākus tūkstošus latu vērtā Giorgio Visconti briljantu rotu kolekcija no juvelierizstrādājumu modes salona SHINE, kas ikdienā tirdzniecībā nav pieejama.


Pasākuma apmkelētāju vidū bija arī Studio 69 direktors Dainis Niedra, resotrānu Wine Kitchen, Sumo, Kabuki, Sushi Point, Dadda un Makaroni īpašnieks Andrejs Čepjolkins, restorāna Degustare direktore un līdzīpašniece Kristīne Šamusa, uzņēmējs Jevgēņijs Tarvids un citi ar dzērienu un pārtikas nozari saistīti uzņēmēji un vadītāji.

Rémy Martin nams ir pasaulē lielākais Fine Champagne konjaku ražotājs, kas garantē visaugstāko konjaka kvalitāti. Dzērienu ražošanā tiek izmantotas tikai ekskluzīvas vīnogu šķirnes no Konjakas reģiona – Grande Champagne un Petite Champagne.