Raksts no Puaro.lv

17. septembris (2013) 09:42

Rokeris Frīdis galda klāšanā pārspēj pat profesionāļus FOTO

Viktors Ozoliņš, Puaro.lv

Pirmdienas pusdienlaikā lielveikalā Maxima pulcējās vairāki sabiedrībā pazīstami vīrieši, lai mērotos spēkiem viesību galda klāšanā. Aktiera Intara Rešetina uzraudzībā vīri lika lietā savu izdomu, radošumu un namatēva prasmes, lai sagatavotu skaistāko viesību galdu ciemiņiem ar dažādām gaumēm – gan gardēžiem, gan veselīga dzīvesveida cienītājiem, gan omītes rasola mīļotājiem.

FOTOGALERIJA.

Cīņa izvērsās visai sīva, jo katrs vēlējās sevi parādīt no vislabākās puses, kā arī, protams, uzvarēt. Savas namatēva iemaņas lietā lika mūziķis Andris Kivičs, rokeris Frīdis, bārmenis Andris Reizenbergs un citi sabiedrībā zināmi kungi. Katram no viņiem bija jāuzklāj galds izlozētajām svinībām.

Lai arī pazīstamais vējabrālis sākumā pat nezināja, kas tās Rožu kāzas ir, kam viņam jāuzpoš galds, ar nelielu konsultanta palīdzību pazīstamais motociklists veikli ar piešķirto uzdevumu tika galā. Sīvā konkurencē noskaidrojās, ka tieši viņa galda klājums gan veikala klientiem, gan žūrijai šķitis vissimpātiskākais. Pārspējot pat amata profesionāļus, Frīdis tika pie galvenās balvas – pavārgrāmatas.

Tikmēr Andris Kivičs sev piešķirto uzdevumu atrisināja ar humoru, gaidot ciemos dietoloģi Lolitu Neimani, uzklāja kalorijām bagātu galdu. Tomēr viņam padomā bija arī plāns B – ja veselīga uztura cienītāja cūku ausis izbrāķēšot, viņai tikšot piedāvāts baudīt auksto zupu, ēdot to ar dakšiņu. „Vai maz varētu būt kas vēl diētiskāks” – jokoja dziedātājs.