Raksts no Puaro.lv

16. septembris (2012) 11:31

Roberts Patinsons piedevis Stjuartei sānsoli – pāris atkal kopā

Thesun.co.uk

Reti kurš neko nebūs dzirdējis par vienu no skaļākajiem pēdējo mēnešu Holivudas attiecību skandāliem. Pēc tam, kad presē pirmo reizi parādījās foto, kuros redzams, ka Krēslas sāgas zvaigzne Kristena Stjuarte krāpj savu draugu un ekrāna partneri Robertu Patinsonu ar precētu filmu producentu Rūpertu Sanderu, maisam gals bija vaļā – runas un spriedelējumi par abu attiecībām nebija remdējami.

Pieķerti!


Patinsons ilgu laiku neslēpa aizvainojumu un atteicās ar savu mīļoto pat atrasties vienā telpā, kur nu vēl pārrunāt šo skandālu. Viņš pat paguva izvākties no abu savrupmājas Losandželosā. Pirmie pārdzīvojumi nu ir garām, un aktieris nolēmis piedot savai draudzenei šo krāpšanu, ko uzskata par vienkārši „stulbu kļūdu”.

„Viņi abi saprata, ka viens bez otra nespēj dzīvot,” intervijā izdevumam „The Sun” atklāj kāda pārim tuva persona. „Kristena izlika visu savu sirdi, lai izskaidrotu Robam, ka tas vairs neatkārtosies un ka tā bija stulba kļūda. Viņš redzēja, cik ļoti Kristena nožēlo nodarīto, un ir pilnībā piedevis. Viņi ļoti mīl viens otru.”

Abi vaininieki atkal ir kopā ar savām otrajām pusītēm