Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 3. jūlijs (2013) 11:00

Roberta Patinsona jaunā mīļotā – Elvisa Preslija mazmeita FOTO

Bulls Press

Kopš Krēslas sāgas zvaigzne Roberts Patinsons (Robert Pattinson) vairs nav kopā ar savu ilggadējo ekrāna partneri, aktrisi Kristenu Stjuarti (Kristen Stewart), baumas par viņa privāto dzīvi nerimstas. Nu jau vairākus mēnešus paparaci fotogrāfi kāri tver katru viņa soli, tāpēc ikreiz, kad aktieris dodas uz kādu randiņu, tas plaši tiek apspiests presē un internetā.
Pirms kāda laika Patinsons tika manīts kopā ar kādu daiļavu, kuras personību tā arī nevienam neizdevās noskaidrot, jo pāris cītīgi maskējās. Nu aktiera privātās dzīves detaļas presei vaļsirdīgi atklājis kāds viņa draugs, apstiprinot, ka meitene, ar kuru 27 gadus vecā kinozvaigzne manīta kopā, ir neviena cita kā rokenrola karaļa Elvisa Preslija (Elvis Presley) mazmeita, aktrise un modele Railija Keuta (Riley Keough).


„Viņi ir nešķirami. Robs mīl faktu, ka Railija ir rokenrola karaļa mazmeita, jo Preslijs viņa acīs ir īsta autoritāte,” stāsta kāds aktiera draugs. Pārītis vēl pāris dienas pavadīšot kopā, bet tad Patinsons dosies uz Toronto filmēties savā jaunākajā kino projektā. Patinsona draugs gan uzskata, ka abu attiecības ir drīzāk mirkļa aizraušanās, nevis nopietnas mīlas sākums. „Viņiem ir daudz kopīga – abi mīl Losandželosu, Londonu, rokmūziku un galda tenisu.”

Par šo notikumu pavērsienu sajūsmā neesot Kristena Stjuarte, kura vēl joprojām pārdzīvo šķiršanos, ko vēl vairāk sarežģī fakts, ka viņa ar Railiju ir labi pazīstamas – abas aktrises nesen kopā filmējās „The Runaways”.

Railija un Kristena kādā ballītē