Raksts no Puaro.lv

20. septembris (2013) 15:51

Rīgas modes dāmas pulcējas glauna apakšveļas veikala atklāšanā FOTO

Ceturtdienas vakarā Tērbatas ielā pulcējās izsmalcinātas apakšveļas cietītājas, lai nosvinētu pirmo zīmola “Queen Lingerie” veikala atklāšanu.

FOTOGALERIJA.

Veikala īpašniece Olga Saperina kā SIA V.O.V.A. valdes priekšsēdētāja Vladimira Zozuļa meita ir apņēmusies turpināt ģimenes tradīcijas, kas tika aizsāktas pirms 20 gadiem Liepājā, uzsākot kvalitatītvas un skaistas apakšveļas ražošanu. Šodien ģimenei piederošais uzņēmums, SIA V.O.V.A. ir spējis nostiprināt savas pozīcijas šajā jomā un ierindoties starp trim lielākajiem ražotājiem Baltijas valstīs ar gada apgrozījumu vairāk nekā septiņi miljoni eiro gadā.

Olga Saperina šim biznesam ir nolēmusi piešķirt vēl vairāk sievišķības, apvienojot gan V.O.V.A, gan ārvalstu veļas ražotāju produkciju zem “Queen Lingerie” skanīgā nosaukuma: jaunajā veikalā tiks piedāvāti vairāki pazīstami zīmoli un īpaši atlasītas, „special edition” modes kolekcijas, kas taps sadarbībā ar dažādiem dizaineriem, tostarp, no Francijas. “Queen Lingerie” piedāvā ikvienai Latvijas sievietei augstākās kvalitātes apakšveļu ikdienai un  īpašiem gadījumiem, turklāt par visai demokrātiskām cenām, tādējādi padarot luksusu pieejamu plašam pircēju lokam.

Nelielās, omulīgās telpas un sarkanais paklājs uz ielas tikai ar grūtībām spēja “ierūmēt” visus sanākušos viesus, kuru vidū bija arī pazīstamās Rīgas modes dāmas, tostarp uzņēmēja un skaistumkaraliene Marika Ģederte, dziedātāja Katy Tindemark un TV dīva Jeļena Gricuka. Sanākušie malkoja šampanieti un vēroja jaunās, izsmalcinātās dāmu apakšveļas modes skati. Viesu vidū, smaidīgs un apmierināts ar meitas panākumiem, atradās arī Olgas Saperinas tēvs, V.O.V.A. dibinātājs Vladimirs Zozuļa , kurš neslēpa savu  patieso prieku par meitas izvēli turpināt ģimenes biznesu, padarot Latvijas sievietes vēl skaistākas.