Raksts no Puaro.lv

9. decembris (2012) 15:48

Rīgas Melnais balzams 260 gadu jubileju noslēdz ar ievērojamu ballīti FOTO

Atzīmējot Rīgas Melnā balzama, viena no Latvijas un Rīgas senākajiem simboliem, 260 gadu jubileju, ikviens Balzama cienītājs tika aicināts apmeklēt šīs desmitgades ievērojamāko Balzama pasākumu - jubilejas svinības Latvijas 1. Rokkafejnīcā. To laikā uzstājās grupas Pienvedēja piedzīvojumi un Pieneņu vīns, savukārt par patīkamu atmosfēru pasākuma laikā rūpējās DJ Toms Grēviņš un Uldis Rudaks.

“Šī vasara Rīgas Melnajam balzamam ir bijusi notikumiem bagāta - esam veiksmīgi īstenojuši jubilejas etiķetes dizaina konkursu labāko darbu izstādi Vecrīgā un laiduši klajā īpašo jubilejas dzēriena sēriju. Ir patiess gandarījums, ka svētku  etiķetes izvēlē un pasākumos plaši iesaistījušies  rīdzinieki un Rīgas Melnā balzama draugi sociālajos tīklos, jo tas liecina par to, ka zīmols ir interesants dažādu paaudžu cilvēkiem. Lai arī kā mums patiktu svētki, saprotam, ka vienā brīdī tie beidzas, tādēļ noslēgsim šo jubilejas gadu ar kārtīgu ballīti, lai priecātos kopā ar Balzama draugiem,” stāsta Rīgas Melnā balzama zīmola vadītājs Ģirts Liniņš.

Rīgas Melnā balzama svinības izvērtās krāšņas - četros stāvos apmeklētāji varēja piedalīties dažādās aktivitātēs, sākot no kokteiļu prezentācijām, konkursiem un uzjautrinošām spēlēm līdz pat aizrautīgām dejām roķīgo Pienvedēja piedzīvojumu un melodiskā Pieneņu vīna pavadījumā.  Jubilejas laikā tika atklāta arī jaunās mākslinieces Kristas Cērmanes veidotā instalācija par godu Balzama jubilejai, kas sastāv no 260 Rīgas Melnā balzama pudelēm. Tāpat svinībās bija iespējams baudīt arī tuvāko sadarbības partneru labumus - gardus pārsteigumus no Laimas un Food Union.“Satiekoties ar citu valstu partneriem un mūsu klientiem, saņemam atzinību par Rīgas Melnā balzama izrādīto drosmi - zīmola attīstībā iesaistīt Latvijas iedzīvotājus, īpaši jaunos māksliniekus, veidojot jubilejas etiķeti. Mūsuprāt, panākumu atslēga tik nopietna gada skaitļa sasniegšanai ir iešana vienā solī ar laiku un cilvēku vajadzībām. Ticam, ka Balzams turpinās savu attīstību arī turpmāk un ar jaunumiem pārsteigs ne tikai reizi 10 gados,” norāda AS Latvijas balzams Zīmolu direktors Valters Kaže.

Rokkafejnīcas ceturtais stāvs tika atveltīts tikai īpašo viesu labsajūtai. Vakara gaitā tur notika arī īpaša labdarības izsole, kurā iegūtie līdzekļi tiks novirzīti Ziedot.lv projektiem. Viesiem savā īpašumā bija iespējams iegūt dažādus Rīgas Melnā balzama tematikai atbilstošus eksponātus, tostarp mākslinieces Elitas Patmalnieces radītu gleznu.