Raksts no Puaro.lv

Piektdiena, 6. jūlijs (2012) 18:16

Rīgas centra klubu pieķer veca alus tirgošanā

Policisti vakar vakarā divos reidos konstatēja virkni pārkāpumu vairākās atpūtas vietās Rīgā un Jūrmalā, tai skaitā kādā no galvaspilsētas klubiem tika tirgots vecs alus.

Kā informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis, reida laikā Rīgas centrā tika pārbaudītas septiņas izklaides vietas un trijās no tām konstatēti pārkāpumi.

Vienā no klubiem tika tirgots alus, kam beidzies derīguma termiņš, bet divos masāžas salonos tika tirgots viskijs, neievērojot akcīzes preču aprites kārtību. Šo atpūtas vietu nosaukumus policija neatklāj.

Tāpat reida laikā galvaspilsētā noformēti protokoli diviem vīriešiem, kuri pārkāpa prostitūcijas pakalpojumu sniegšanas ierobežojumus.

Savukārt reida laikā Jūrmalā policisti pārbaudīja divas nelegālā alkohola tirdzniecības vietas, kurās atrada aptuveni 25 litrus grādīgās dziras un nelielu daudzumu cigarešu ar Krievijas akcīzes marķējumu. Kūrortpilsētā tika pārbaudītas arī vairākas izklaides vietas un aizturētas četras personas, kas bija narkotiku reibumā.

Policija atgādina, ka vasaras sezonā likumsargi pievērš pastiprinātu uzmanību populārāko izklaides vietu kontrolei.

LETA