Raksts no Puaro.lv

Svētdiena, 24. marts (2013) 10:42

Rīgā noticis Sky&More modes šovs un šika Fashion TV ballīte FOTO

Mārtiņš Locāns, Puaro.lv un Coyotefly.lv

Ik sezonu iepirkšanās centrs Sky&More savus apmeklētājus lutina ar vienu no krāšņākajiem modes šoviem Latvijā – Sky&More Fashion&Show. Tajā apmeklētāji tiek pārsteigti ne tikai ar drosmīgām jaunās sezonas tērpu kombinācijām, bet arī neparastu šovu. Ne velti šo notikumu ir ievērojuši arī modes gardēži citviet pasaulē. Šogad pirmo reizi Fashion&Show klātienē vēroja arī pasaulē populārā modes kanāla Fashion TV pārstāvji, lai ar Latvijas burziņu vidi iepazīstinātu arī savu 400 miljonu lielo auditoriju.

FOTOGALERIJA.

Kā ik sezonu, arī šo pasākumu labprāt apmeklēja neskaitāmas Latvijā labi zināmas personas. Viņu vidū bija modes eksperte Maija Silova, dziedātāja Liene Candy, modes mākslinieks Dāvids, zīmola Amoralle dizainere Inese Krūmiņa ar mīļoto vīrieti, uzņēmēju Gundaru Ozolu, dziedātāja Natālija Tumševica un daudzi citi.

Skates pirmajā daļā tika demonstrēti apģērbi un aksesuāri no pasaules modes zīmoliem - Just Cavalli, GF Ferre, Versace, Moschino, Diesel - kā arī Latvijas modes mākslinieka Dāvida tērpi. Pasākuma otrajā daļā vērot varēja peldkostīmu un apakšveļas jaunāko kolekciju paraugus no veikala Tendece.

Ar saviem priekšnesumiem Fashion&Show apmeklētājus priecēja pasaulē slavenas skatuves mākslinieces – oficiālā Fashion TV balss, harizmātiskā un spilgtā vokāliste Ania J (pazīstama ar TV kanāla tituldziesmu Fashionism), kā arī ekstravagantā Tim Deluxe un Tomcraft vokāliste Sam Obernik (pazīstama ar tādiem hītiem kā BetteDavisEyes, It Just Won’t Do).

Vēlāk modes skates viesi pulcējās naktsklubā Coyote Fly, kur notika pasākuma oficiālais afterpārtijs. Arī tam līdzi sekoja Fashion TV kameras.