Raksts no Puaro.lv

12. novembris (2012) 10:55

Rēzekne gavilē! Dziedošajās ģimenēs atgriežas Pavlovsku ģimene

Publicitātes foto

11.novembrī Dziedošo ģimeņu koncertā valdīja patriotiska atmosfēra. Ikvienam skatītājam bija iespēja redzēt piecu projektu atstājušo dziedošo ģimeņu uzstāšanos, kā arī to piecu, kuras turpina dalību šovā. Iespēju atgriezties dziedāšanas svētkos ieguva Pavlosku ģimene no Rēzeknes. Nākamajā reizē, Latvijas Valsts svētkos 18.novembrī, ģimenes izpildīs latviešu skaistākās tautasdziesmas. Nākamajā reizē žūrijā viesosies diriģents Jānis Ozols un uzstāsies arī viņa vadītais koris Maska.

FOTOGALERIJA.

Svētdien izbalsotajām ģimenēm tika dota vienīgā iespēja atgriezties Dziedošajās ģimenēs. Koncerts tika sākts ar piecu projektu atstājušo ģimeņu uzstāšanos. Pirmā uz skatuves kāpa četru paaudžu Piparu ģimene, kura izpildīja dziesmu Atgriešanās, žūrija priekšnesumu novērtēja ar 22 punktiem. Nākamā bija roķīgā Smildzēju ģimene, par dziesmas Kalniem pāri izpildījumu ieguva 22 punktus. Trešā uzstājās kuplā Bitenieku ģimene, kas izpildīja Tālu, tālu aiz jūriņas, saņemot 24 punktus. Pēc tam priecēja Noviku ģimene ar dziesmu Mūsu mīlestība, un no žūrijas par tās izpildījumu ieguva 22 punktus. Piektās bija Pavlovsku ģimenes trio – viņas izpildīja dziesmu Mēs Tavi bērni, žūrija izpildījumu novērtēja ar 31 punktu. Tas ļāva tieši šai ģimenei atgriezties Dziedošajās ģimenēs.

Arī pārējās ģimenes bija sarūpējušas īpašus priekšnesumus un, kā novēroja žūrija, vēl labākus un spožākus. Spriganās Vīgupu māsas uzstājās kopā ar savu grupu Medo un pārsteidza žūriju ar pašsacerētu dziesmu Agrs rīts, kuras izpildījums tika novērtēts ar 31 punktu. Tad uz skatuves kāpa Laicānu ģimene, kura ar dziesmu Ceļi aizkustināja ikvienu skatītāju, no žūrijas ieguva 32 punktus. Pēc tam ar latgaliešu dziesmu Olūteņam skatītājus uzrunāja Tihovsku ģimene, žūrija viņu sniegumu novērtēja ar 31 punktu. Savukārt Baumaņu ģimene izpildīja lustīgu dziesmu Julishka un ieguva 32 punktus. Dziedošo ģimeņu koncertu noslēdza Raģeļu–Zepu ģimene ar dziesmu Divi eņgeļi, par ko ieguva 31 punktu.

Šo svētdien, 18.novembrī, Dziedošās ģimenes izpildīs latviešu skaistākās tautasdziesmas. Koncertā sagaidāmi arī vairāki pārsteigumi – žūrijas locekļiem, stila lietpratējai Gundegai Skudriņai  un komponistam Mārtiņam Braunam, pievienosies kora Maska vadītājs Jānis Ozols. Koncertā uzstāsies latviešu grupa Auļi un Rudēviču ģimene no pagājušās Dziedošo ģimeņu sezonas.