Raksts no Puaro.lv

Ceturtdiena, 7. februāris (2013) 10:23

Reiniks jau atkal Twitter apmainās „laipnībām” ar Lieni Candy

Šķiet, dziedātājam Laurim Reinikam viņa kolēģe Liene Candy ir kā vērsim sarkanā lupata. Lai arī mūziķis acīmredzami valdās un cenšas būt iecietīgs savos izteikumos, skaidrs, ka viņam tā vien nagi niez sociālajos tīklos uzrakstīt ko aizskarošu.

Nesen Lauris Reniks klajā laida brīvdienu video, par kura vadmotīvu bija izraudzījis savu jaunāko dziesmu „Kokosrieksts”. Liela daļa interneta lietotāju apjuka, nesaprotot, ka tas nav šī skaņdarba oficiālais video, līdz ar to veltīja asus komentārus par tā kvalitāti.

„Mjā... Interesanti, kas notiek galvā cilvēkam, kas mūsu ceļojuma home video analizē kā nopietnu darbu?! :))) LOL #kokosrieksts,” savā mikroblogu vietnes Twitter.com kontā prāto Reniks. „Pateicoties #kokosrieksts mājas video, esmu izfiltrējis smadzeņu darbības/humora līmeni vienam otram paziņam/paziņai:) Labi, ka publicēju:)” – raksta dziedātājs, liekot noprast, ka Liene Candy ir viņu vidū.

„Nav jau nekas personisks, vienkārši liekas neinteresants video, bet neko nekomentēju, jo man pašai nav labāki. Nekas traks,” atbild mūziķe. Lai arī viņa nepavisam nebija vienīgā, kurai šis video negāja pie sirds, Reiniks par uzbrukuma upuri izraudzījās tieši viņu.

„Apbrīnojami, no 30 cilvēkiem kuri tvītoja par "tipa-home video" tu uzbrūc man. Pirms @GoranGoraLV ietvītoja, es dziesmu nezināju,” pārsteigta par Reinika kārtējiem izteicieniem ir Liene Candy. „Es vienkārši pateicu, ko domāju. Manuprāt, tu man uzklupi it kā es kaut ko būtu nenormāli rakstījusi, neba mana diskusija tā bija.”

„Dievs, dod man tādu imunitāti pret paškritiku...” – iepriekš Twitter.com bija rakstījis dziesminieks Goran Gora, norādot saiti uz Reinika mājas video.