Raksts no Puaro.lv

Otrdiena, 13. maijs (2014) 11:43

Princis Harijs ievācies Midltones un Viljama greznajā rezidencē FOTO

Kembridžas hercoga un hercogienes prinča Viljamsa un Keitas Midltones rezidence Kensingtonas pils nesen piedzīvojusi 12 miljonus britu mārciņu vērtu restaurāciju, tāpēc nav nekāds brīnums, ka nu tā kļuvusi vilinoša arī citiem ģimenes locekļiem. Pāra rezidencē nu uz dzīvi apmeties viens no britu iekārojamākajiem un bagātākajiem vecpuišiem - princis Harijs.

Jaunietis nesen izvācās no savu vecāku rezidences, iemainot to pret dzīvokli Kensingtonas kompleksā, kas ir Keitas un Viljama Londonas rezidence. Laulātais pāris tajā dzīvo kopš pērnā gada jūlija.

Harijam piešķirti karaliskie apartamenti, kas ietever vienu guļamistabu, nelielu dzīvojamo istabu, virtuvi un vannas istabu.

„Dažiem varētu šķist dīvaini, ka Harijs ievācies pie sava brāļa un viņa sievas, tomēr visi satiek lieliski un viņiem patīk kopā pavadīt laiku. Princis Harijs apbrīno brāli, bet Ketrīna viņam ir kā māsa, kas nekad nav bijusi,” intervijā Daily Mail stāsta anonīms informācijas avots.

Lūk, arī rezidence!1.apartamenti – 21 istabu plaša rezidence, kurā mitinās karalienes brālēns, hercogs Gloučesters ar sievu
2.apartamenti – princeses Margaretas bijusī rezidence, kur 2013. gadā mitinājās Viljams un Keita
3.apartamenti – pieejami īrei, cenas sākot no 6500 britu mārciņām par istabu
4.apartamenti – 5 guļamistabas, 5 uzgaidāmās telpas, mitinās Kentas princese Maikla un princis
5.apartamenti – princeses Diānas agrākā rezidence
6.apartamenti – karalienes brālēna, Kentas hercoga rezidence
7.apartamenti – grezna dzīvojamā platība, kur agrāk mitinājās karalienes īpašumu uzraugs
8.apartamenti – prinča Čārlza agrākā sekretāra bijusī rezidence, viņš ik gadu mēdza tērēt piekto daļu no savas 250 tūkstošu britu mārciņu lielās gada algas, lai varētu tur mitināties
9.apartamenti – Keitas un Viljama pašreizējā rezidence
10.apartamenti – nelielas istabas apkalpojošajam personālam, kas maksā nelielu daļu no savas algas, lai tur uzturētos